Ніші в натяжній стелі

Натяжна стеля з нішею - відмінне дизайнерське рішення

Ніші в натяжній стелі - модний дизайнерський прийом оформлення стель

Застосовуючи його, вдасться зробити простір стильним, оригінальним і сучасним. Прийом дає можливість з блиском реалізувати безліч креативних задумок, які припали до смаку нашим клієнтам.

Які варіанти нішірованія користуються попитом в Харкові?

  • Чорні (білі) Ніші
  • Ніші для декоративних перегородок
  • Ніші - вентиляції
  • Ніша арка
Монохромні поглиблення - нове слово в оформленні офісів, ресторанів, житлових квартир і будинків

За зовнішнім виглядом вони нагадують короб з гіпсокартонних листів, однак мають перевагу в швидкості монтажу, функціональності і вартості. Всередині можна розмістити лінійні системи освітлення, світильники-тубуси, світлодіодні стрічки.

Установку виробляють на надійний профіль, який забезпечує фіксацію полотна з ПВХ або тканини. Нішу можна зробити будь-якої ширини і форми - з урахуванням зазначених клієнтом цілей і побажань. Контрастні чорно-білі акценти стануть родзинкою будь-якого приміщення, підкреслять ексклюзивність стелі.

Чорні (білі) Ніші

Коли для зонування великих кімнат - віталень, столових і холів - використовують дерев'яні перегородки, виникає питання про можливість стикування конструкції з натяжною стелею. У професіоналів Veerline готовий відповідь. Декоративні рейки кріплять до несучої стелі, фальш-балки або заставної з алюмінію, а навколо формують акуратну і красиву нішу.

Полотно натягується з мінімальним відсотком провисання, тому побоюватися виникнення ефекту «ями» на ділянках зі стиками не варто. Зазори також відсутні - при пильному розгляді все виглядає цілісно і монолітно, немов перегородка «виходить» з стелі.

Ніші для декоративних перегородок
Це інноваційне рішення

Тепер в нашій компанії можна замовити з установкою натяжні стелі з нішами, які скомбіновані з системами вентиляції. Це інноваційне рішення дозволить Вам закрити питання відразу і з дизайном стелі, і витяжками. На стадії проектування стелі необхідно передбачити розташування ніш, визначитися з їх розмірами і забезпечити підведення повітропроводів.

В процесі монтажу натяжної стелі нашими фахівцями буде зібрана обумовлена ​​конструкція під ключ. Всі комунікації будуть повністю приховані від поглядів. При досить громіздких габаритах, вони залишаються непомітними, але при цьому в повній мірі виконують поставлені завдання по очищенню і циркуляції повітряних потоків в приміщенні.

Ніші - вентиляції
Ніша арка

Конструктивно виглядає як сферичне нішування в натяжній стелі. це цікаве дизайнерське рішення оформлення стелі є універсальним. Залежно від кольору профілю
використовується як:

- Ніша під різні освітлювальні прилади (профіль чорного кольору). Дуже добре поєднується з лінійними світильниками, світильниками-тубусами, трековими системами.

- Нішева світлова лінія з Led підсвічуванням (профіль білого кольору або комбінований). Арочна форма профілю і розміщення диодной стрічки в прихованих бічних "кишенях" передбачає використання ефект відбитого світла.

Ніша арка

Наші менеджери готові до обговорення деталей будь-яким зручним способом - по телефону, через форму зворотного зв'язку, електронний ящик.

Ніші у натяжній стелі фото

Чому Veerline

Ми працюємо з матеріалами виняткової якості, використовуємо професійний інструмент
Обумовлені терміни монтажу строго дотримуються.
Попередній розрахунок вартості в індивідуальному порядку
Можливість відвідати діючі об'єкти, на яких встановлюються стелі нашими бригадами
Надаємо грамотні консультації з усіх видів натяжних стель
Штатні монтажні бригади, які здають свою роботу з першого пред'явлення

Головний ресурс компанії з Харкова - кваліфіковані співробітники. Грамотні менеджери надають ємну інформаційну підтримку, дизайнери розробляють ексклюзивні ескізи, майстри в точній відповідності реалізують задумки та ідеї клієнтів

КАЛЬКУЛЯТОР

Дізнатися ціну установки ніші в натяжній стелі

Залишайте свої контактні дані, ми зв'яжемося і зробимо попередній прорахунок в телефонному режимі.

Чи не хочете по телефону? Завжди можна замовити платний консультативний виїзд на об'єкт, вартість якого ми віднімемо з ціни установки при укладенні договору.

Заповніть форму