Питання та відповіді
- Що таке натяжна стеля?
- В яких приміщеннях можна встановлювати натяжну стелю?
- Який ваш асортимент?
- Як викликати замірника?
- Як довго встановлюються натяжні стелі?
- Встановлювати натяжні стелі до або після шпалер?
- Коли встановлювати душову кабіну, кондиціонер, водонагрівач (бойлер)?
- У мене в гіпсокартоні планується ніша під приховане світло. Чи є вимоги за розмірами?
- Які світильники можна встановити в натяжна стеля?
- Чи видно шов в натяжній стелі?
- Як підготувати приміщення перед установкою натяжної стелі?
- Яка ціна натяжної стелі?
- На яку відстань опуститься стеля?
- Яка міцність плівки натяжної стелі?
- Як довго будуть служити натяжні стелі «Veerline»?
- Чи даєте ви гарантію?
- Де знаходиться ваша компанія?
Компанія «Veerline» пропонує широкий асортимент натяжних стель. В наявності завжди є такі види фактур плівок ПВХ:
- матові - з повною відсутністю відблисків;
- глянцеві - з дзеркальним ефектом;
- сатинові - з легким світловідображення;
- напівпрозорі - з ефектом матового скла;
- перламутрові - з ефектом переливання відтінків;
- металік - характеризуються двома основними параметрами: блиском (metallic brilliance) і іскрінням (sparkle-effect).
Компанія виконує монтаж натяжних стель будь-якої складності і форми. Ви завжди можете замовити на свій смак натяжна стеля вподобаного Вам кольору. У фірмовому каталозі Veerline представлено понад 150 відтінків плівки ПВХ від кращих європейських виробників, таких як Alkor Draka (Франція), Lackfolie і Renolit (Німеччина), MSD Premium (Китай).
Також ми пропонуємо Вам декоративну систему «Зоряне небо», світильники і кришталеві системи Swarovski.
З каталогу «фотодрук» Ви можете вибрати зображення, яке буде нанесено на Ваш натяжна стеля або настінну натяжну панораму.
Для цього достатньо зателефонувати в офіс компанії або залишити заявку на замір, використовуючи спеціальну форму на сайті. Для проведення вимірів стелі фахівець компанії безкоштовно виїжджає на об'єкт в зручний для Вас час.
Натяжні стелі встановлюються у зручний для замовника час. Монтаж здійснюється в найкоротші терміни. В середньому час установки прямокутного натяжної стелі площею 10 м.кв становить 3-4 години, а установка всіх стель в стандартній 2х кімнатній квартирі займає один робочий день.
Термін виготовлення натяжних полотен на виробництві мінімальний - 1 робочий день.
Варіант 1: стіни з білої цегли, бетону, гіпсокартонних плит і т.п.
Установка натяжної стелі можлива як до, так і після поклейки шпалер.
Варіант 2: стіни з червоної цегли.
Першим встановлюється натяжна стеля, слідом наклеювання шпалер.
Варіант 3: натяжна стеля + поліуретановий декор (замість вставки)
Досить часто (особливо в класичному інтер'єрі) місце примикання стелі до стін оточеного поліуретановими декорами. Тоді в першу чергу, звичайно ж, монтажна бригада встановлює натяжну стелю. Наступним етапом кріпиться поліуретановий декор, і тільки потім можна приступати до наклеювання шпалер.
Важливо, щоб після поклейки шпалер і до монтажу пройшло не менше пару днів.
Все вище перераховане не повинно заважати бригаді при монтажі натяжної стелі. Якщо ж кондиціонер вже встановлено, тоді від верхньої площини кондиціонера до планованого натяжної стелі повинна бути витримано відстань 10-15 см. Якщо вже встановлено бойлер, тоді відстань до планованої натяжна поверхні повинно бути близько 40-50 см. При таких умовах можливий монтаж стелі без ризику його пошкодити.
Душову кабіну необхідно встановлювати вже після установки натяжної стелі.
Так, вимоги до ніш є. Для стандартного монтажу натяжної стелі глибина ніші не повинна перевищувати 7 см, висота не менше 10 сантиметрів. В іншому випадку будуть необхідні спеціальні кріпильні елементи, що збільшить вартість натяжна системи.
Звертаємо увагу, що використання глянсових стель в поєднанні з нішею і підсвічуванням не найкращий вибір! Все що знаходиться в ніші (діодна стрічка, кріплення і дроти, трансформатори) відіб'ється в стелі як в дзеркалі. Вибір сатинового або матового полотна вирішить цю проблему, і зробить декоративне підсвічування дійсно «прихованим».
У натяжні стелі можна встановлювати практично будь-які світильники. Але необхідно пам'ятати:
1. потужність ламп для світильників має обмеження. Для звичайних ламп розжарювання вона не повинна перевищувати 60 Вт, для галогенних 35 Вт. Відмінною альтернативою на сьогодні є діодні (LED) лампи. Відсутність сильного нагріву самої лампочки і мінімальне споживання електроенергії роблять (LED) лампи дуже затребуваними.
2. Ширина «юбки» світильника повинна бути мінімум 5 мм для стандартних світильників (діаметр до 120 мм), і мінімум 15 мм для великих (діаметром 120 мм і більше). В іншому випадку ймовірні виступи кріплення (термокільца) за межі світильника.
3. Світильник круглої форми краще.
4. Всі монтажні роботи по прокладанню електропроводки повинні бути виконані до початку установки натяжних стель.
Шов на натяжній стелі виглядає як тонка, ледь помітна смужка.
Установка натяжної стелі - досить чистий процес і не пов'язаний з великою кількістю будівельного сміття. Тому складної спеціальної підготовки приміщення не вимагає. Досить забезпечити доступ монтажної бригаді до стін по периметру, винести предмети, квіти та цінні речі, які може пошкодити нагріте в процесі установки натяжної стелі повітря, і виконати підготовчі роботи.
Ціна на натяжну стелю визначається виходячи з таких основних параметрів:
- площа і форма стелі;
- фактура і ширина плівки;
- криволінійність, кількість кутів;
- наявність освітлювальних приладів, датчиків, вентиляції.
У розділі «Калькулятор» Ви можете самостійно розрахувати орієнтовну ціну натяжної стелі. Однак, остаточна вартість залежить і від наступних параметрів: віддаленість об'єкту, висота приміщення, якість стін і т.п. (Стаття «Ціноутворення. Складнощі монтажу натяжних стель»).
Натяжна стеля монтується на профіль (багет), тому натяжний полотно опуститься від базового стелі мінімум на ширину профілю, рівну 3 сантиметри. Цього відстані досить для монтажу люстри.
Якщо Ви запланували встановити точкові світильники в натяжній стелі, тоді натяжна стеля опуститься на висоту світильників. Як правило, це 5-7 сантиметрів.
У будь-якому випадку простір між базовим і натяжною стелею можна грамотно використовувати, сховавши там електропроводку, перепади плит перекриття, або закріпити шумоізоляційний шар.
ПВХ плівка, яка використовується у виробництві натяжних стель, має товщину 0,18-0,24мм. Цією товщини досить, що б витримати вагу в 100 кг на кв.м.
Натяжні стелі дуже надійні і практичні в експлуатації. Термін служби натяжних стель практично необмежений (В Європі відзначені приклади натяжних стель з терміном експлуатації вже більше 30 років).
На кожен змонтовану натяжну стелю компанія видає паспорт виробу і гарантійний талон з голографічною емблемою «Veerline». Гарантійні терміни становлять 12 років на натяжне полотно і комплектуючі і 3 роки на монтажні роботи.
Офіс компанії розташований в центі міста Харкова за адресою: вулиця Донець - Захаржевського 6/8.