Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

Натяжні стелі для кафе і ресторанів

Правильний інтер'єр закладу розкриває концепцію проекту не залежно від того ресторан це, СПА салон або нічний клуб. Завдяки продуманому дизайну гості занурюються в атмосферу і їжа здається смачнішою, а персонал чемніший. Так важлива кожна дрібниця: від фактури скатертини до кольору стелі. Обтяжують все це вимоги, які пред'являють контролюючі та перевіряючі органи. Тому не кожен вид обробки приміщення допускається до використання в закладах громадського харчування, і якщо мова йде про стелі, кращим з можливих рішень стануть натяжні системи:

  • вони дозволяють втілити дизайнерську фантазію будь-якої складності;
  • вони відповідають всіляким нормам і стандартам;
  • вони встановлюються чисто, швидко, а матеріал має 12-ти річну гарантію.

Натяжна стеля в ресторані

Приміщення в закладах громадського харчування можна умовно розділити на внутрішні, доступні тільки персоналу, наприклад, кухня; і загального користування, безпосередньо зал, вбиральня, гардероб і т.п. Абсолютно всі приміщення повинні міститися в чистоті, проте її підтримка не повинно бути трудомістким. Саме тому натяжна стеля в кафе і ресторані можна зустріти так часто. Стійкість до вбирання запахів, проста і швидка прибирання, гіпоалергенність, пожежостійкість – основні аргументи на користь цього виду обробки. А здатність знаходиться в температурному режимі до 60 градусів-робить актуальною установку натяжної стелі навіть на кухні ресторану. І якщо на полотно потрапить забруднювач, його можна буде з легкістю усунути, не пошкодивши при цьому ні конструкцію, ні її зовнішній вигляд, оскільки плівки вологостійкі. Натяжна стеля в ресторані за рахунок комбінування різних кольорів, а також використання інших дизайнерських прийомів, забезпечує зонування приміщення. У компанії Veerline Вам на вибір запропонують безліч всіляких забарвлень і фактур. Для закладів, в більшості випадків, віддається перевага глянцевим полотнам, а також плівкам з ефектом металік і перламутр. Провідні виробники лакових плівок Renolit і Lackfolie пропонують в асортименті більше 70 різноманітних відтінків, але саме темні дають більший відбивний ефект, який так подобається гостям. Взагалі використання складних ефектів-характерна особливість для закладів. Можна зустріти натяжна стеля в кафе з фотодруком, багаторівневі системи, а для ресторанів і нічних клубів нерідко замовляють оформлення «зоряне небо».

Натяжні стелі в кафе

Наявність широких полотен і надійна процедура зварювання дозволяють монтувати натяжну стелю в будь-якому, навіть найбільшому, приміщенні з мінімальною кількістю ледь помітних швів. Але варто врахувати, що збільшена площа впливає на складність робіт, а значить і на бюджет у бік збільшення, так само як і кількість «висновків» під освітлювальні прилади, кількість кутів і т.п. ще одним моментом є висота приміщення, якщо стелі в закладі вище стандартних 2,2-2,5 м, вартість монтажу зростає за рахунок збільшення обсягів робіт і витрачання матеріалів.

Важливо й те, що фахівці veerline здійснюють монтаж з урахуванням розташування труб, витяжної системи, елементів пожежної сигналізації та інших заздалегідь обумовлених потреб. А підсумкова вартість повністю прораховується, узгоджується з замовником і закріплюється в двосторонньому договорі, який підписується перед початком співпраці, тому неприємних «сюрпризів» не буде.