Фото натяжних стель для дитячого садка: батьки вибирають

Ремонт "груп" в дитячих садах, особливо державних, силами батьків вже давно не новина. Тому основною метою в таких випадках є заощадити бюджет, але використовувати при цьому безпечні і якісні матеріали. Всупереч поширеним забобонам сьогодні все частіше можна зустріти натяжні стелі в дитячому садку.

Натяжна стеля в дитячому садку «за» і «проти»

Розберемо найбільш часті аргументи «проти» і доведемо їх неспроможність. Це дорого. Вартість будь-яких робіт буде складатися з витрат на демонтаж старої обробки, підготовку і установку нової. Натяжна стеля для дитячого саду обійдеться дешевше, ніж інші варіанти, оскільки не потрібно вирівнювати і обробляти стельове перекриття. Для громадського установи не потрібно особливої ​​вишуканості, тому можна буде обійтися матовим полотном, а ціна за квадратний метр такого матеріалу в компанії Veerline починається від 100 грн. Райвно не дозволить. Натяжні стелі в дитячих садах і школах схвалені всілякими санітарними нормами і рекомендовані до установки в дошкільних установах. Наші матеріали мають сертифікати, що підтверджують відповідність встановленим медичним критеріям безпеки. Тому райвно не тільки дозволить, а й порадить. Такі стелі не «дихають» і від них буде їдкий запах. Полотна стель володіють достатньою вентиляцією і не створюють парникового ефекту, а згідно з правилами роботи, все приміщення в саду регулярно провітрюються. Тому діти завжди дихають свіжим повітрям. Як вже говорилося, всі матеріали мають документи, що підтверджують якість, і не мають запаху. У разі пожежі стелі згорять першими. Відповідно до протоколу випробувань за визначенням горючості, плівка ПВХ пропонована компанією Veerline не запалюється і не підтримує горіння. З усією роздільною документацією можна ознайомитися онлайн або на власні очі в нашому офісі. Це «мішок». Натяжні стелі не притягають забруднення і невибагливі в догляді: достатньо вологого прибирання м'якою тканиною раз на півроку-рік. Але в дитячому саду це напевно будуть робити частіше. Безглузда витрата грошей. Якщо взимку потече дах, стелі доведеться міняти. Та й діти швидко їх зіпсують. Натяжні стелі в дитячому садку заощадять гроші, оберігаючи ремонт приміщення від протікання. Полотна здатні утримати десятки і сотні літрів води. А коли «стихійне лихо» завершиться, досить викликати фахівців, які спустять воду і реанімують стелі.

Як це буде з компанією Veerline

Натяжні стелі в дитячих садах і школах встановлюються за технологією, що застосовується і для інших об'єктів. Необхідно видалити залишки старої обробки, які вже відпадають. Нерідко це наклеєні плити з пінопласту або шпалери. Провести протигрибкову обробку. Цього буде достатньо. Після попередніх вимірів фахівці veerline встановлять систему кріплення і самі полотна. Залежно від розмірів і кількості приміщень, ця процедура помітна від 3-4 годин. Предмети меблів при цьому виносити не потрібно, оскільки процес установки досить "чистий". А додатковою економією буде безкоштовний замір ми рекомендуємо натяжну стелю в дитячий сад з матових німецьких полотен Mattfolie. Вони володіють посиленою пожежобезпечністю і прийнятною ціною. За запитом ми надамо копії ВСІХ необхідних документів для дитячого дошкільного закладу, а орієнтовну вартість можна вирахувати, скориставшись нашим калькулятором онлайн.

Будьте впевнені, що натяжні стелі veerline прослужать не одному поколінню мешканців дитячого садка.