Дизайн натяжних стель у вітальні

Зал-це традиційно найбільша кімната в будинку, зазвичай світла з великими вікнами і невисокими меблями. Тому кожна нерівність на стелі помітна неозброєним поглядом. Ви хочете домогтися ідеально гладкої поверхні? Встановіть натяжну стелю у вітальні. Крім виняткової естетичності він відкриє для Вас нові грані комфорту.

Натяжні стелі для вітальні в новобудові

Ви придбали квартиру в новобудові? Плануєте сучасний ремонт? Зверніть увагу на фото натяжних стель вітальні: вони виглядають акуратно і стильно, органічно доповнюючи будь-які дизайнерські задумки. Такий вид обробки обійдеться дешевше, ніж підвісні стелі та інші звичні варіанти, адже натяг полотна не вимагає підготовки і шпаклівки стельових перекриттів. Не секрет, що нові будинки продовжують "сідати". Звідси тріщини в гіпсокартоні, осипання штукатурки. Натяжні стелі для вітальні в цьому випадку стануть справжнім порятунком. Монтаж полотен може здійснюватися як до, так і після поклейки шпалер, все залежить від матеріалу стін. Закінчити таку обробку краще за кілька днів до того як встановлювати натяжні стелі у вітальні. Після закінчення робіт наших фахівців, в'їжджати в кімнату можна в той же день, оскільки ПВХ полотна, на відміну від шпалер, не бояться протягів і перепадів температур, а сам процес монтажу не супроводжується великою кількістю будівельного сміття і бруду.

Особливості натяжних стель у вітальні для старих будинків

У будинках "з історією" також можна встановити полотна. Якщо кімнати житлові, не буде потрібно їх повністю звільняти, головне забезпечити майстрам доступ до стін і винести громіздкі предмети, а також речі, які можуть бути зіпсовані через нагрівання, адже для твору робіт потрібно досить сильно розігрівати повітря. Сучасна гарпунна система кріплення дозволить в разі виникнення необхідності здійснити відновлювальні та ремонтні роботи.Гідно оцінити цей момент зможуть жителі верхніх поверхів, які страждають від протікання дахів, оскільки натяжна стеля у вітальні не дасть воді затопити приміщення, зіпсувати ваш ремонт і ремонт сусідів знизу. А фахівці Veerline без проблем приведуть вашу стелю в стан нової, спустивши накопичену воду.

Який дизайн натяжних стель актуальний для вітальні?

Приймаючи рішення, обов'язково приділіть час для ознайомлення з фото натяжних стель у вітальні. Рішень існує величезна безліч, але вибір залишається за Вами. Сатинові полотна будуть виглядати стримано і багато, завдяки легкому перламутровому відблиску, глянцева плівка внесе ноти сучасності, а матова – нічим не буде відрізнятися від звичайної обробки і заощадить бюджет. Вітальня з натяжними стелями різних кольорів і рівнів, звичайно, буде найяскравішим акцентом в будинку, але варто врахувати і те, що будь – які «ускладнення» роблять підсумкову вартість проекту-вище. Великі за площею і високі приміщення зажадають додаткових зусиль і матеріалів при монтажі, що також позначиться на бюджеті. Але в підсумку ви отримаєте такий дизайн натяжних стель для вітальні, який дійсно буде доставляти естетичне задоволення і дарувати комфорт. Ми безкоштовно виїдемо на об'єкт в межах Харкова і зробимо виміри, підготуємо візуалізацію і здамо проект в мінімальні терміни. Вам залишається тільки вибрати: натяжна стеля в зал з фото, багаторівневий дизайн, полотна з комбінацією кольорів і/або фактур. А всі деталі ви можете роз'яснити за допомогою наших консультантів в телефонному режимі або через форму зворотного зв'язку.