Натяжні стелі у ванній і туалеті приклади рішень

При виборі стелі для ванної кімнати важливо врахувати, що в цій частині квартири дуже висока вологість. Тому важливо вибрати матеріал так, щоб він не боявся вологи і не вбирав її в себе. Він повинен бути простим у догляді: легко чистився і мився і при цьому повністю зберігав свої властивості. Важливим фактором при виборі є зовнішній вигляд. Він повинен відповідати всім вимогам сучасного матеріалу. Всім вище описаним вимогам відповідають натяжні стелі. Незважаючи на великий вибір обробки стелі (штукатурка, дерево, пластик, Гіпсокартон та ін.), натяжні стелі у ванній і туалеті виграють за своїми характеристиками і властивостями. Вони відповідають всім встановленим стандартам якості. У разі затоплення або надмірної вологості натяжна стеля не зіпсується. На відміну від багатьох інших матеріалів, наприклад, пластикових панелей, він захищений від грибка і не пропускає воду. Вище описані лише деякі основні переваги натяжної стелі у ванній кімнаті. Все це ще раз доводить, що натяжні стелі – правильне рішення для туалету та ванної. Крім красивого зовнішнього вигляду, різноманітності відтінків, вони підійдуть під будь-яку обробку стін, легко миються і не накопичують вологу, прослужать довго і при цьому не змінять своїх властивостей, кольору і початкового зовнішнього вигляду.

Натяжна стеля у ванній кімнаті-захист від потопу

На жаль, зараз багато хто стикається із затопленням. Натяжна стеля відрізняється своїми характеристиками від інших видів обробки. При цьому вона здатна витримати близько 200 літрів води на один квадратний метр. Якщо сталося затоплення, то зливати воду з натяжної стелі у ванній або туалеті самостійно не рекомендується, краще довірити це професіоналам. Якщо проблема затоплення-це часте явище у вашій квартирі, то рекомендується заздалегідь передбачити в стелі пробку, яка забезпечить спуск води. Про подібні речі необхідно говорити майстрам до того, як буде закінчена обробка стелі.

Дизайн. Фото натяжної стелі у ванній

Подивіться фото натяжної стелі у ванній і туалеті, щоб без зусиль підібрати дизайн. Величезна різноманітність відтінків дозволить зробити його під колір стін, підлоги, меблів або нейтрального кольору. Але при цьому варто особливу увагу приділити освітленню. Це пов'язано з тим, що ванна кімната – невелике за площею приміщення і тут, як правило, відсутнє природне освітлення. Колір для стелі може бути різним, але багато фахівців радять вибирати не матовий, а глянсовий варіант. Через освітлення матова стеля буде виглядати досить тьмяно. Ще одна порада-колір краще вибирати яскравий. Такий варіант допоможе зробити інтер'єр більш виразним і оригінальним.

Стеля і натяжні стіни у ванній. Специфіка монтажу

Монтаж натяжних стель у ванній і туалеті відрізняється простотою. Незалежно від того, в якому приміщенні буде натяжна стеля важливо враховувати особливості матеріалу, на який він буде встановлюватися. Якщо це ванна кімната, то найбільш підходящий матеріал для кріплення є кахель. Кахель укладають дощенту самої стелі, після чого встановлюється кріпильна система для стелі і вже, потім натягують полотно. Іноді бувають ситуації, коли плитка у ванній кімнаті не доходить до стелі. Це кілька псує зовнішній вигляд, і інтер'єр не виглядає стильно і акуратно. У таких ситуаціях складно підібрати оптимальне рішення і виручають натяжні стелі. Вони дозволяють приховати цей недолік, і цієї відстані між стелею і стіною просто не буде видно. У висновку можна зробити висновок, що натяжні стелі – відмінне рішення для ванної кімнати і туалету. Це оптимальне поєднання довговічності, міцності і надійності. Натяжна стеля-це захист від вологи, потопу і дійсно свіже і цікаве рішення, яке внесе різноманітність в загальний інтер'єр приміщення.