Дворівневі натяжні стелі в Харкові від Veerline

Дворівнева натяжна стеля є відмінною альтернативної гіпсокартонних конструкцій. Вона виконує не тільки естетичну функцію,

але і допомагає оперативно вирішити технологічні та дизайнерські завдання
  • зонувати простір;
  • замаскувати комунікації;
  • візуально змінити геометрію кімнати;
  • приховати великі перепади висоти стелі;
  • створити складну систему освітлення.

У багаторівневих стелях можуть поєднуватися плівки різних кольорів і фактур, а форма конструкції може бути практично будь-якою: хвилева крива, кола, замкнуті фігури і прямі лінії і т.д. Технологій установки існує кілька.

Монтаж дворівневої натяжної стелі

  • З використанням профілю
  • З використанням пластику
  • Перегібочний профіль
Дворівнева стеля без зайвих деталей

Це інноваційна технологія, яка потребує монтажу пластикового каркасу і дозволяє скоротити час установки дворівневого натяжної стелі, а кількість що залишається після завершення робіт сміття звести до мінімуму. Так монтаж стелі до 20 кв.м. здійснюється за один день.

Спосіб передбачає кріплення обох полотен на спеціальний алюмінієвий профіль. Він гнучкий і вимагає мінімум додаткової обробки. Такий варіант монтажу більш надійний і міцний. Вартість від 900 грн / пог.м.

З використанням профілю
Бюджетний варіант 2х рівневоі стелі

В цьому випадку рівні створюються за допомогою перегину плівки через каркас, який формується з жорсткого матеріалу. Ми не використовуємо гіпсокартон або фанеру, віддаючи перевагу спіненого пластику для рекламних конструкцій. Він обробляється швидше, при монтажі залишається менше сміття, а сам матеріал досить гнучкий.

Також обов'язково використовуються пластикові профілі в місцях перегинів і алюмінієві станів. Такий варіант обійдеться від 700 грн. / Пог.м

З використанням пластику
Багаторівнева стеля з прихованим карнизом

Перегібочний профіль дозволяє встановлювати натяжні стелі з прихованим карнизом ще швидшеі акуратніше. Завдяки комбінації такого і стінового профілю формується закрита ніша для розміщення штор. У цій ніші можна розмістити і інші елементи, наприклад, діодну стрічку або сигналізацію.

Слід враховувати, що стеля в цьому випадку опускається на 7-10 см. Це витончене і технологічне рішення створення дворівневих стель обійдеться від 650 грн / пог.м.

Перегібочний профіль

Дворівнева конструкція опускає площину стелі на 10см. Врахуйте це при плануванні монтажу в невисоких приміщеннях.

Дворівневі натяжні стелі на об'єктах

Ціна багаторівневих натяжних стель в Харкові від Veerline

Витрати на монтаж дворівневої натяжної стелі можна порівняти з гіпсокартоном, а сам процес набагато швидший і чистий. Але немає двох однакових проектів, як і універсальної вартості на подібні рішення.
Ваша ціна буде залежати від використовуваних матеріалів і технологій, кількості рівнів, криволінійності, розмірів, кількості світильників і т.д .:
З використанням перегібочного профілю
від 650 грн / погонний метр
З використанням пластику
від 700 грн / погонний метр.
З використанням спеціального профілю
від 900 грн / погонний метр.
Для отримання повної та конкретної інформації необхідно зробити виміри, обговорити деталі проекту. Якщо потрібна консультація щодо висоти, сумісності з меблями - скористайтеся допомогою нашого технолога (050) 300-80-37.

Телефонуйте і замовляйте! Або оформляйте заявку на замір через форму. Ми передзвонимо Вам в максимально стислі терміни.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Наталія Артеменко, вулиця Ньютона будинок 108, кв *
Наталія Артеменко, вулиця Ньютона будинок 108, кв *

Це наше повторне замовлення. І повторне «спасибі» компанії Veerline за якість, оперативність, розуміння і виконання наших прохань !! Будемо рекомендувати всім сусідам! Удачі в бізнесі!

Ілля пр. Олександрівський будинок 5
Ілля пр. Олександрівський будинок 5

Уміють встановлювати дворівневі стелі. Замовляв 2 дворівневі стелі + сусіди 1 дворівневий. Все зроблено рівненько і акуратно!

Костянтин
Костянтин

Поставив перед монтажниками важке завдання, але вони виконали її (як мені здалося) з легкістю. Ще раз переконався, що працюють вже давно і мають великий досвід. Дякую удачі!

Хочете дізнатися точну ціну натяжних стель?

А може ви вже готові купити дворівневу натяжну стелю? Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам з 10.00 до 18.00 в будній день або з 10.00 до 14.00 в суботу.

Це найпростіший спосіб дізнатися вартість Вашої натяжної стелі.

Заповніть форму