Натяжні стелі в дитячу

Кожна дитина мріє про власну кімнату. І якщо можливість виділити йому окремий простір, варто зробити його максимально адаптованим не тільки під потреби, а й під побажання дитини. Звичайно, всі батьки стикаються з тим, що дитина росте, і його смакові пристрасті трансформуються, тому доводиться міняти і інтер'єр його кімнати. Зазвичай все зводиться до заміни шпалер і додавання пари-трійки родзинок в декор, а стелю спочатку роблять білого кольору, побоюючись, що її переоформлення буде дорогим і клопітким. Але це не зовсім так. Натяжні стелі в дитячій-досить бюджетне рішення, яке дуже просто змінити всього за кілька годин. А найголовніше, кімната вашої дитини буде мати естетичний і закінчений дизайн.

Варіанти натяжних стель для дитячої кімнати?

В першу чергу, все буде залежати від загальної стилістики. Але взагалі для цієї кімнати підійдуть і матові, і глянцеві, і сатинові стелі. Оформляючи простір для новонародженого, зверніть увагу на сатинове і матове полотно: класична фактура, спокійний і рівний тон буде заспокоювати малюка. Лакове полотно не варто розглядати, оскільки дитина може в темряві злякатися відображення. Також буде актуальна інтеграція джерел світла, з можливістю змінювати яскравість. Натяжні стелі в дитячу для старших карапузів можна оформити фотодруком: барвисті герої мультиків, величезні метелики або квіти. Цікаве рішення-спайка окремих смуг ПВХ полотна для отримання веселки. Діти молодшого шкільного віку віддають перевагу фотодруку з географічними картами, наприклад. А особливий захват викликає композиція з динамічним підсвічуванням, що відтворює зоряне небо, летять комети, чумацький шлях. Натяжна стеля в дитячій для хлопчика може бути з фотодруком машинок.  Для дівчинки можна вибрати поні або інший принт. Підлітки оцінять глянцеві стелі темного або яскравог,о «кислотного» забарвлення, а також багаторівневі, комбіновані оформлення. Інтеграція освітлення як і раніше буде актуальна. 

Натяжні стелі в дитячій-це безпечно

Але різноманітність дизайнерських рішень-це далеко не все, чим підкуповують натяжні стелі в дитячій. Для батьків традиційно важливим моментом залишається функціональність і безпека. Компанія Veerline працює тільки з матеріалами високої якості, тому монтується ПВХ плівка не має запаху. Виключається і алергія-всі полотна мають сертифікати, що підтверджують відповідність українським стандартам. Тому дитина спокійно може і перебувати, і ночувати в кімнаті відразу після закінчення монтажу. Та й сам процес установки-досить швидкий захід, який може бути здійснено в той час, коли дитина відсутня, наприклад, знаходиться в школі. Встановлюючи натяжні стелі в дитячу, ви можете не перейматися і питаннями чистоти. По-перше, плівка перешкоджає розмноженню хвороботворних мікроорганізмів, по-друге, легко відмивається від будь-яких забруднень. Тому, не переживайте, якщо малюк примудрився забруднити стелю, досить шматочка мікрофібри і рідини для очищення скла на спирту. Відомий факт, що поверхня стелі не вимагає підготовки перед установкою полотна, але для дитячої кімнати краще її вирівняти. Адже дитячі ігри пов'язані з підкиданням різних предметів, і якщо під плівкою будуть гострі виступи, вона може пошкодитися. Звичайно, тканинні натяжні стелі в дитячій, наприклад, Clipso, щільніші, ніж ПВХ, що знижує ризик механічних пошкоджень.

Однак компанія Veerline дає 7-ми річну гарантію абсолютно на всі полотна, тому звертаючись до нас, ви можете бути спокійні і за дітей, і за свій бюджет.