Натяжні стелі з прихованим карнизом в Харкові

В останні 2 роки на кожному третьому об'єкті ми встановлюємо прихований карниз. Ця технологія монтажу відмінно вписується в сучасний мінімалістичний дизайн:

  • немає випираючого настінного карниза, який відтягує на себе увагу;

  • спадаючі зі стелі штори візуально збільшують висоту кімнати;

  • в поєднанні зі шторами в підлогу створює єдність простору кімнати, що завжди виглядає дорого і затишно;

  • можливо вбудувати в нішу для карниза додаткове освітлення, що дозволяє прибрати зайві люстри і світильники, що підтримує концепцію мінімалізму в дизайні.

Ніша для карниза з гіпсокартону може виглядати грубо, як « провал » в стелі. Якщо ж формувати нішу за допомогою натяжних полотен і спеціального профілю – ви отримаєте естетичний зовнішній вигляд, мінімум сміття при монтажі і вбудований стельовий карниз для штор і гардин, який не доведеться докуповувати окремо.

Якою може бути ваш натяжна стеля з прихованим карнизом?

  • ПК-5
  • Накладний AluTat
  • Прихований AluTat
  • Інші варіанти
Профіль карниз

Ми пропонуємо готове рішення під навішення штор. Прихована ніша і алюмінієвий стельовий карниз буде надійно закріплений нашими фахівцями всього за пару годин!

Профіль карниз випускається:
- довжиною від 2,5 м до 4 метрів білого або чорного кольору.
- на дві або три напрямних для текстилю: штор, гардин і ламбрекенів.

ПК-5 поєднується з профілями для тіньових і ширяючих стель. Має приховану кишеню, яка дозволяє
додатково встановити LED-стрічку для створення затишного підсвічування.

Даний профіль створює перехід рівня натяжної стелі: невеликий шматок стелі від карниза до стіни біля вікна буде опущений на 3-4 см, а основна частина стелі на 8-10 см.

ПК-5
Накладний AluTat

При установці натяжної стелі ми використовуємо цей тип профілю, якщо ви хочете створити імітацію накладного карниза. Це створюється за рахунок зовнішнього бортика, який може бути пофарбований в будь-який колір в тон плівці. Якщо ви вибираєте білий колір, накладний карниз може бути під матову, глянсову або сатинову фактуру.

Карниз включає дві напрямні для штор і гардин. Він може бути різної довжини: від стіни до стіни або менше, з заглушками з боків.

Накладний AluTat
Прихований AluTat

Монтується в один рівень з площиною натяжної стелі, опуск не більше ніж 4 см. Від перекриття. Всі конструктивні елементи будуть невидно, тому профіль доступний тільки в білому і чорному сатині.

Відмінний варіант, якщо ви хочете зонувати простір за допомогою штор, адже його можна поставити навіть посередині кімнати. Наприклад, якщо ви замовляєте натяжну стелю з прихованим карнизом в актовий зал в дитячому саду, за рахунок такого прийому можна створити ефект портьєр в театрі.

Прихований AluTat
Ми рекомендуємо найактуальніші і технологічні варіанти профілю

Але якщо ви хочете натяжну стелю з прихованим карнизом на іншому профілі, команда Veerline завжди піде вам назустріч.

Можна використовувати, наприклад, більш дешеві профілі типу AluTat «Ніша» або «Ніша Плюс». Перший монтується за допомогою дерев'яного бруса, вбудованого карниза немає, його потрібно буде докуповувати і прикручувати до бруса крізь полотно стелі. У другому також немає напрямних під текстиль, тобто, карниз доведеться докуповувати вам і встановлювати його окремо.

Інші варіанти

Не хочете розбиратися в тонкощах матеріалу стін, монтажу, кріплення? Довіртеся нашому технологу! Він підбере оптимальний профіль для монтажу натяжної стелі з прихованим карнизом на вашому об'єкті.

Натяжні стелі з прихованим карнизом на об'єктах

Ціна натяжних стель з прихованим карнизом в Харкові і області

ПК-5, AluTat прихований і накладної
від 1000 грн/м2
інші профілі
від 400 грн/м2

Щоб прорахувати вартість таких складних натяжних конструкцій, потрібен досвід і розуміння технології, тому «прикинути» ціну за допомогою калькулятора самостійно - не вийде. Але ви можете повідомити параметри приміщення і замовити прорахунок по телефону

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Дмитро
Дмитро

Все швидко і якісно. Окреме спасибі за підказку при виборі профілю під прихований карниз. Набагато зручніше ніж купувати карниз окремо і прикручувати його.

сім'я Шляхових
сім'я Шляхових

Як завжди приємні ціни і високий професіоналізм. Замовляли стелі вже в нову квартиру. Цього разу ставили карнизи без деревинок. Приємно дивує, що компанія розвивається і освоює нові технології.

Денис Ч.
Денис Ч.

Замовляв складну стелю з прихованим карнизом, до сих пір під враженням. Технолог розклав все по поличках, що не впарюють. Монтажники приїхали рівно без п'яти хвилин. Чудовий сервіс.

Дізнатися ціну стелі з прихованим карнизом

Залишайте свої контактні дані, ми зв'яжемося і зробимо попередній прорахунок в телефонному режимі.

Не хочете по телефону? Завжди можна замовити платний консультативний виїзд на об'єкт, вартість якого ми віднімемо з ціни натяжної стелі при укладенні договору.

Заповніть форму