Чим ви ризикуєте, замовляючи дешеві натяжні стелі в Харкові?

Перш ніж шукати найдешевші натяжні стелі в Харкові, прочитайте цю статтю і подивіться фото. Вибір завжди залишається за клієнтом. Але Veerline розповідає про тонкощі, щоб цей вибір був усвідомленим.

1. Дешеві натяжні стелі - почни ремонт заново!

Неакуратний монтаж - зашкодить шпалери / підлога / меблі. Неякісний монтаж - зіпсує стелю. Неправильно підібрані комплектуючі - можуть і стелю зіпсувати, і ремонт пошкодити. Наприклад, вирвати шматки газобетону разом з обробкою, якщо кріплення занадто маленькі або занадто великі.

самые дешевые натяжные потолки харьковсамые дешевые натяжные потолки
дешевые натяжные потолкинедорогие натяжные потолки харьков

Ми встановили понад 2000 стель. Тому технолог заздалегідь підбирає відповідні комплектуючі. Монтажна бригада робить свою роботу швидко і точно. А також прибирає за собою сміття.

недорогие натяжные потолки в ХарьковеНатяжные потолки и декор

2. Алергія від дешевого натяжної стелі

Недобросовісні фірми видають полотна невідомого походження за фірмові. У них завищений рівень важких металів, використовуються агресивні хімічні речовини. У таких натяжних стель ціна нижче, їх видає різкий запах, неоднорідний колір і загострення алергій і бронхіальних захворювань.

 

натяжные потолки недорогопотолки дешево

Якісна натяжна стеля завдяки антигрибковому просоченню і легкості в догляді навпаки, знижує фактори ризику для дітей і астматиків.

Ми замовляємо полотна безпосередньо у імпортера. На всі плівки є сертифікати та висновки СЕС. Ці натяжні стелі встановлені в кімнатах у дітей співробітників Veerline. Ці стелі стоять у багатьох дитячих садах, наприклад, 429, 55, 78, 393. У нас замовляють повторно або рекомендують нас друзям 9 з 10 покупців.

натяжной потолок в Харькове недорогодешевый натяжной потолок в Харькове

 

3. Найдешевші стелі - економія на естетиці

Якщо вам подобаються щілини, зазори, милі прориви полотна, криво встановлені люстри - тоді найдешевший натяжна стеля це те, що вам потрібно.

 

самый дешевый натяжной потолокнедорогие натяжные потолкинатяжные потолки дешевонатяжные потолки по низкой цене

Наша досвідчена команда виправить будь-які "художества" кустарної фірми. АЛЕ! Якщо ви звернулися до нас за прорахунком, а пішли до тих, у кого дешевше, ми візьмемо за подвійним тарифом.

4. Натяжні стелі за низькими цінами - ризик вибуху

Кустарні умільці і фірми одноденки економлять на обладнанні. Газові балони у них невідомого походження. Пам'ятаєте, вибухи в Харківській області? Чи варто ризикувати, заощаджуючи 10-50 гривень на квадратному метрі?

Veerline використовують сучасні композитні балони з захистом від вибуху. Наші монтажники регулярно проходять внутрішнє тестування на знання техніки безпечної експлуатації.

5. Втратьте гроші і час з вашою новою стелею

Будь-які перераховані вище проблеми - це витрати. Ви можете втратити від декількох тисяч гривень до кількох тисяч доларів. Але найцінніший ресурс - це час.

Ви втрачаєте час на пошуки і прорахунки. Вам обіцяють до 8-ми, а приїжджають в 12. Одну стелю монтують цілий день. Після установки натяжної стелі ви забираєте гору сміття. А скільки коштує ваш робочий час?

Хтось скаже: «Я роблю все це в неробочий час».

Ми відповімо: «Ок. Якщо ви хочете витрачати свій безцінний вільний час, який ви можете витратити на споглядання заходу сонця з коханою людиною, гру в лото зі своїми маленькими поки ще дітьми, душевні посиденьки з друзями - це ваш вибір. але, якщо хочете витратити його на щось дійсно важливе, сміливо вибирайте нас. Veerline не підведе! »

Ми не робимо упор на дешевизну і заробіток на обсязі.

Наша сильна сторона - це технології і люди.

  1. Сучасне спеціальне обладнання. Купуємо актуальне. Замінюємо в термін.
  1. Технолог. Знає особливості розкрою. Забезпечить потрібними матеріалами монтажну бригаду, щоб заощадити вам час і гарантувати надійний монтаж. Підкаже вам, яке освітлення вибрати.
  1. Монтажники. Акуратно встановлять. Чи не курять. Приїжджають вчасно. Забирають за собою.

 

Veerline гарантують, що ви приймете роботу з першого пред'явлення. А натяжні стелі, прослужать вам не менше 12 років при правильній експлуатації.