Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

Сатинові натяжні стелі в Харкові від Veerline

Сатинові натяжні стелі об'єднують в собі краще від матових і глянцевих.

Структура полотна гладка, але не дзеркальна. При цьому є невеликий відображаючий ефект, за рахунок якого сатинова стеля виглядає шовковистою і має легкий відблиск. М'якість і легкість фактури підкреслюють ніжні кольори, тому палітра цих плівок представлена в основному пастельними відтінками.

Лидерами по количеству установок являются:
  • Ise S303 (рулон 5м MSD Premium);
  • Ise S2303 (рулон 2,6м Lackfolie);
  • Rosa S400 (рулон 3,2 м MSD Premium).

Сатинові полотна прекрасно поєднуються з іншими фактурами і нерідко використовуються при створенні багаторівневих стель. На них також можна нанести фотографію або малюнок, який буде проглядатися однаково добре з будь-якого ракурсу, на відміну від надрукованого на глянцевому полотні.

З чого складається сатинова натяжна стеля?

  • Полотно
  • Профіль
  • Вставка
  • Комплектуючі
Безшовні натяжні стелі

У нашому асортименті є сатинові полотна Lackfolie (Німеччина) і MSD Premium (Китай)

Основна перевага плівок азіатського виробництва - широкі рулони до 5 м. Вони дозволяють забезпечити в 90% випадків установку безшовних натяжних стель. Але навіть коли приміщення настільки широке, що необхідна спайка полотен, завдяки сатиновій текстурі і акуратній роботі наших співробітників шов майже непомітний.

Полотно
Профіль, який рекомендує Veerline

Хоча вага квадратного метра полотна не перевищує 250 гр., Що більше площа встановлюваної натяжної стелі, тим надійніше повинен бути профіль.

У нашому асортименті є різні за вартістю і характеристикам варіанти. Але, оскільки площа дев'яти з десяти сатинових стель більше 5 кв.м., ми рекомендуємо П-подібний посилений профіль. А підтвердженням його надійності служить гарантійний термін 12 років.

Профіль
Переваги поліпшеноі вставки

Вставка - обов'язковий елемент натяжної стелі, без якого між стіною і полотном буде видно отвір. Важливо, щоб вона була досить гнучкою і щільно закріплювалася на використовуваному профілі.

Для отримання максимального естетичного ефекту рекомендуємо вибирати поліпшену вставку, яка за рахунок гнучкого «хвостика» добре прилягає до стіни і маскує її нерівності.

Вставка
Без чого не можна встановити освітлення сатинових стель?

Монтаж натяжної стелі неможливий без термовставок і заставних під люстри. Головне їхнє завдання полегшити монтаж, захистити полотно і зміцнити отвори, призначені для установки світильників.

Вони виготовлені з термостійкого пластика і мають багато варіантів розмірів: 6 видів платформ для точкових світильників, 8 варіантів термоколец. Існують також термоквадрати для освітлювальних приладів відповідної форми.

Комплектуючі

Сатинова натяжна стеля не відображає предмети, але м'яко перерозподіляє світло, тому вона прекрасно поєднується з діодним підсвічуванням

Сатинові натяжні стелі на об'єктах

Ціна сатинової натяжної стелі в Харкові і області

Вартість матеріалу
від 105 грн/м2
Вартість з матеріалами і установкою
від 200 грн/м2

Щоб дізнатися, скільки буде коштувати установка сатиновоі стелі в конкретному приміщенні, скористайтеся нашим калькулятором.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Ірина ЖК Дует
Ірина ЖК Дует

Звернулися в компанію за порадою сусідів. Зайшли на сайт, подивилися фотографії і звіти з інших квартир, замовили прорахунок. Після Дмитро приїхав на замір, ціна не змінилася. Довго вибирали матові або сатинові. Вибрали за порадою Дмитра молочні сатинові і залишилися дуже задоволені. Рекомендуємо !!!

Борисов І.В., Н.Водолага пров. Манюшко будинок *
Борисов І.В., Н.Водолага пров. Манюшко будинок *

Робили замовлення на стелі в приватний будинок. Технолог приїхав у зручний нам час, через 3 дня приїхала монтажна бригада. Стелі замовляли з німецької плівки, чорний глянцевий і білий сатиновий. Якість гідне і матеріалу і монтажних робіт. За розрахунками все чітко, без надбавок. Сума за договором не змінилася, ми оплатили залишок суми після монтажу. Монтажники залишили гарантійний талон на 3 роки на свою роботу і 12 років гарантія на стелі. Спасибі, звернемося до вас ще.

Сім'я Крилових
Сім'я Крилових

Замовили стелі у «Veerline» для залу і спальні. У залі нам порадили широку сатинову стелю без шва, в спальні ми захотіли матову стелю. Якість матеріалів висока, на матовій стелі видно структуру, на сатиновій стелі видно красиві відблиски від вуличного світла. Вийшло гарно.

Хочете дізнатися точну ціну натяжних стель?

А може ви вже готові купити сатинову натяжну стелу? Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам з 10.00 до 18.00 в будній день або з 10.00 до 14.00 в суботу.

Це найпростіший спосіб дізнатися вартість Вашої натяжної стелі.

Заповніть форму