Натяжна стеля в спальні: як облагородити персональний простір

На яку стелю в будинку ви дивитеся найчастіше? Звичайно ж, на стелю в спальні: щоранку, відкриваючи очі, і ввечері відходячи до сну. Саме тому вона повинна мати бездоганні естетичні характеристики, дарувати позитивні емоції і не шкодити здоров'ю. З цими завданнями прекрасно справляється натяжна стеля. Все частіше цей вид обробки вибирають для будинку взагалі і для спальні зокрема. А сприяє цьому очікувано якісний результат і доступна ціна.

Дизайнерські аспекти натяжних систем

Звичайно, вибираючи тип і колір полотна, замовник керується в першу чергу стилістикою інтер'єру. Але в більшості випадків натяжна стеля в спальні монтують із застосуванням матових або сатинових плівок. По-перше, вони відтворюють класичний вид штукатурки, зберігаючи при цьому функціональні якості натяжних полотен, а лакові, особливо темних відтінків, відображають навіть найменший світло, що може потурбувати господарів в темний час доби. По-друге, їх вартість менше, ніж ціна глянцевого полотна. Існує також безліч способів зробити натяжу стелю в спальні особливою: монтувати кілька рівнів, додати колірні вставки. Якщо ви хочете релаксації, тепла і затишку: зверніть увагу на пастельні забарвлення, зелені і помаранчеві відтінки. Якщо важливо отримати заряд бадьорості і впевненості в собі, підійдуть яскраві і соковиті кольори. Пам'ятайте також, що сатинове полотно, дає легкий перламутровий відблиск, який в поєднанні зі спокійною колірною гамою додасть інтер'єру «дорожнечі». За рахунок наявних широких рулонів матеріалу, фахівці компанії Veerline встановлюють натяжні стелі в спальню без швів взагалі або з мінімальною їх кількістю. Для цих цілей оптимальними будуть швейцарські тканинні полотна Clipso. Виключаючи естетичну складову, можна додати, що вони простіше в монтажі і володіють підвищеними показниками міцності. А напрямок швів, так само як і їх кількість, для будь-якого замовлення закріплюється в підписуваному договорі.

Зручне рішення для обробки стелі в спальні

Чи безпечна натяжна стеля в спальні? Так! Всі полотна характеризуються підтвердженою екологічністю і не викликають алергічних реакцій. При цьому вони також мають звукопоглинальні властивості, що підтримає тишу і спокій Вашого персонального простору. Не варто переживати і з приводу зменшення висоти кімнати через установку натяжної системи: вона буде мінімальною, а гладка і рівна поверхня візуально збільшить обсяг простору. Якщо у вашій кімнаті встановлений вбудований шафа-купе або шафа-купе в стелю, це не стане перешкодою для установки натяжної стелі в спальні. Фахівці компанії Veerline акуратно "обійдуть" цей предмет меблів. Приклади реалізації можна побачити на фото в нашій галереї. У минулому залишаться плями від комах. Якщо на звичайній штукатурці, фарбі, шпаклівці або побілки це є серйозною проблемою, що вимагає радикальних заходів, то з натяжними полотнами досить буде м'якою серветки з мікрофібри в поєднанні з очищаючою рідиною для скла.

Натяжні стелі в спальні прикрасять і спростять Ваш побут на довгі роки. На сьогодні існують приклади більш ніж 30-ти річного використання натяжних полотен. А від себе ми надаємо гарантію і на монтаж, і на матеріали, яка підтверджується гарантійним талоном.