Фото натяжних стель з фотодруком

Хочете поєднати практичність і індивідуальність в одному інтер'єрі? Вибирайте натяжні стелі з фотодруком! Такий вид обробки прикрасить будь-яке приміщення, надавши йому необхідні акценти.

Фотодрук натяжних стель: деталізація процесу

Період від виникнення ідеї до втілення її у Вашому приміщенні досить не довгий. В першу чергу потрібно виїзд фахівця для зняття вимірів. У компанії Veerline ця послуга не вимагає додаткової оплати. В процесі вимірювань, наш співробітник проконсультує Вас на предмет особливостей монтажу, покаже каталоги матеріалів і відповість на всі виниклі питання. Після того як всі деталі, включаючи малюнок і напрямок швів, будуть узгоджені, укладається договір. Наступний етап-безпосередньо виробництво, яке починається зі створення комп'ютерної візуалізації та креслярської документації, згідно з якою будуть викроюватися і зварюватися натяжні стелі з фотодруком. Після цього компанією Veerline безкоштовно друкується проба, щоб ви могли оцінити якість передачі кольорів і чіткість. Якщо всі етапи пройдені успішно, починається фотодрук натяжних стель. Слід зауважити, що УФ метод нанесення дозволяє використовувати як всю поверхню полотна, так і його частину. При цьому у вартість включається тільки фактична площа малюнка. Після підготовчого етапу здійснюється безпосередньо установка полотен.

Якість і властивості натяжних стель з фотодруком

Звичайно, натяжні стелі з фотодруком - більш дорогий вид обробки, ніж звичайні, однотонні полотна. Однак вони прослужать Вам не один рік: на полотно і матеріали Гарантія 12 років. А сучасна система кріплення дозволить легко і економно змінити інтер'єр за рахунок нової стелі, коли Вам цього захочеться. Всупереч побоюванням малюнки на полотнах виходять чіткими, барвистими і не змінюють свою геометрію в процесі здійснення монтажних робіт. Чорнило, що перевищують за своїми якісними характеристиками рекомендовані норми, є абсолютно безпечними і не шкодять здоров'ю. Фотодрук натяжних стель здійснюється за допомогою УФ-принтера, який забезпечує швидке висихання і глибоке проникнення фарби. Тому плівка з малюнком володіє такими ж властивостями, як і однотонна: не вигоряє, не піддається впливу вологи і перепадів температур в межах 5-60 градусів вище нуля. Зображення наносяться на полотна будь-яких кольорів і фактур: глянцеві, сатинові, перламутрові та ін. Сам малюнок при цьому буде матовим, а ширина друку складе 2,5 метра.

Художні натяжні стелі

Володіючи всіма перевагами звичайних, натяжні стелі з фотодруком відкривають перед Вами естетичні горизонти. Ви можете вибрати будь-яке зображення з колекції Veerline. Приймаючи рішення з приводу того, який саме малюнок буде прикрашати Ваш інтер'єр, оцініть його колірну гамму і стилістику:

  • для інтер'єрів в стилі бароко підійдуть фрагменти відомих картин, що відносяться до цього ж напрямку;
  • поп-арт дизайн підтримають яскраві екваторіальні мотиви;
  • стиль кантрі можна доповнити пейзажами або квітковими візерунками;
  • для дитячих кімнат-звичайно ж зображення улюблених мультгероїв;
  • для басейнів і ванних кімнат оптимальними будуть морські хвилі, дельфіни або ж зображення зоряного неба.

Варіантів безліч, але якщо серед них ви не знайшли той, який би міг прикрасити ваші натяжні стелі з фотодруком, запропонуйте свою ідею. Надайте бажане зображення, а наші фахівці зроблять з нього макет, який можна буде нанести на полотна.