Монтаж натяжних стель

Монтаж натяжних стель. підготовка приміщення

Професійна установка натяжних стель - наша повсякденна робота! Вузька спеціалізація на стельових системах дозволяє нам досконально знати всі тонкощі їх виробництва і установки, нюанси експлуатації та критерії вибору натяжних стель.

Тонкощі установки натяжних стель

У цій статті ми хотіли б дати основні поради, як підготувати приміщення до монтажу таких стель.

Підготовка приміщення

Отже, перед безпосередньою установкою натяжної системи рекомендується:

  • Встановити вікна і міжкімнатні двері;
  • Закінчити оздоблювальні роботи зі стінами (їх вирівнювання, поклейку шпалер *);
  • Завершити виведення і обробку гіпсокартонних конструкцій;
  • Укласти підлогу (ламінат, лінолеум, паркет).

* Частий питання клієнтів: клеїти шпалери або встановлювати натяжні стелі?

Варіант 1: стіни з білої цегли, бетону, гіпсокартонних плит і т.п.

Установка натяжної стелі можлива як до, так і після поклейки шпалер.

Варіант 2: стіни з червоної цегли.

Першим встановлюється натяжна стеля, слідом в слід наклеювання шпалер.

Варіант 3: натяжна стеля + поліуретановий декор (замість вставки).

Досить часто (особливо в класичному інтер'єрі з матовими стелями) місце примикання стелі до стін оточеного поліуретановими декорами. Тоді в першу чергу, звичайно ж, монтажна бригада повинна встановити натяжну стелю. Наступним етапом кріпиться поліуретановий декор, і тільки потім можна приступати до наклеювання шпалер.

Підготовка стелі

Попередньо виконуються заходи:

1. Перед безпосереднім проведенням монтажу при необхідності ретельно готується базова поверхня стелі: ліквідується осипання штукатурки, наявної побілки, фарбування та ін. сторонніх матеріалів, неприпустимий виступ з базового стелі гострих предметів (шурупів, цвяхів).

подготовка перед монтажом

2. Закінчити роботи по монтажу плінтусів, наличників і ін. Довгомірних матеріалів. В процесі установки таких предметів можна випадково пошкодити натяжну стелю.

работы по монтажу длинных предметов

3. Попередньо замовник вказує проходження комунікацій: прихованої проводки, газових, водопровідних труб. Відсутність відповідної інформації знімає з компанії-установника відповідальність за можливі пошкодження систем.

прохождение коммуникаций

4. Доступ монтажників до стін. Якщо присутні меблі, її зрушують в центральну частину кімнат: обов'язково вільний простір в кутах приміщення.

доступ монтажников к стенам

5. Монтаж натяжних стель супроводжується нагріванням до 50оС, отже необхідно прибирати з приміщень кімнатні рослини, домашніх вихованців, цінні предмети, яким нагрів шкідливий.

монтаж натяжных потолков сопровождается нагревом 50град

6. За натяжною стелею простір повинен бути максимально герметичним (особлива увага приділяється витяжкам, повітреводам). Інакше натяжне полотно «видувається» або притискається до базової поверхні.

надувание потолочной пленкивтягивание потолочной пленки

7. Електропроводка

Монтажні роботи, що забезпечують пристрій електропроводки, кріпильних елементів виконуються обов'язково до початку монтажу натяжних стель. Попередньо обумовлюються і схематично відзначаються на базовій поверхні місця установки світильників і люстр.

крепления до начала монтажаместо крепления

8. Освітлювальні прилади

Перед установкою натяжної стелі підібрані освітлювальні прилади (вентиляційні решітки, датчики пожежної сигналізації та ін.) надаються монтажній бригаді.

Для звичайних ламп розжарювання, що вмонтовуються в стелю, потужність становить до 60 Вт, для галогенних - до 35Вт.

9. Відстань від бра до натяжної полотна min 10 см. Така відстань необхідно, щоб виключити перегрів вінілу. Використання діодних ламп може незначно скоротити рекомендовану величину.

расстояние от натяжного потолка до светильников

10. Ширина «спідниці» встановленого точкового світильника - мінімум 5 мм. При цьому умови світильник перекриває собою термокільце, яке буде приклеєне на натяжній стелі.

точечный светильникширина юбки

11. При встановленні точкових світильників опускання натяжної стелі дорівнюватиме h + 2 см, де h - висота світильника від спідниці до патрона.

расстояния до светильников

12. Квадратні світильники

Ми не рекомендуємо квадратні Led-світильники і накладні точкові джерела світла, що мають квадратну підставу, з огляду на наступні причин:

  • Імовірність прориву стелі об кут квадратного світильника при затопленні досить велика;
  • Вирівняти світильники квадратної форми на одній лінії складно, особливо якщо міняти лампи самостійно;
  • Велика вартість заставних і термоколец нестандартної форми.

квадратные Led-светильники

13. Люстра

Люстра повинна бути придбана заздалегідь і надана монтажній бригаді. Винятком можуть бути люстри з кріпленням «під гачок».

14. Негарно виглядає люстра з відкритою верхньою частиною на глянсовій стелі. У відображенні буде видно всі деталі люстри (дроти, патрони та ін.).

люстра с открытой верхней частью

15. Небажані люстри з світильними вгору лампами.

люстры со смотрящими вверх лампамижелательный вид люстр

16. Кондиціонер

Найкращі етапи монтажу:

  • Комунікації і електрику для монтованого кондиціонера підготовлені;
  • Монтаж натяжної стелі;
  • Кріплення блоків кондиціонера.

Якщо кондиціонер вже підключений, тоді min S від базової стельової поверхні до кондиціонера - 10см.

расстояние от базового потолка до кондиционера

17. Гіпсокартонний короб. Ніша для прихованого підсвічування

Стандартна глибина ніші - до 7 см, висота - 10 см. Інакше потрібно спеціальне кріплення, що збільшує вартість облаштовування натяжної системи.

нежелательная глубина нишиНиша для скрытой подсветки

18. Важливо! Монтаж Led-підсвічування для натяжних вінілових систем має особливості.

Звертаємо увагу, що глянцева натяжна стеля монтаж в поєднанні з нішею і підсвічуванням не рекомендується! Все, що знаходиться в утвореній ніші (діодний стрічка, кріплення і дроти, трансформатори) відіб'ється в стелі, як у дзеркалі. Вибір сатинового або матового стелі вирішить цю проблему, і зробить декоративне підсвічування дійсно «прихованою».

Особенности монтажа Led-подсветки

- Якщо передбачено облаштування Led-освітлення для натяжних систем за плівкою, подбайте про стан базової поверхні. Навіть маленькі частинки сміття при включеному підсвічуванні будуть видні на плівці.

Установка напівпрозорих натяжних стель і Led-підсвічування вимагає ще ретельнішої підготовки. У місцях натяжки напівпрозорих стель основна стеля ретельно шпаклюється або фарбується світлою фарбою, виключається перебування за плівкою проводів, комунікації і т.д. Це забезпечить рівномірне підсвічування без темних плям і тіней.

На кожну змонтована майстрами компанії натяжну стелю видається паспорт виробу, гарантійний талон з голографічнию емблемою «Veerline». Гарантійні терміни становлять 12 років на натяжний вініл і комплектуючі, і 3 роки на монтажні роботи

.