Натяжні стелі зі світловими лініями в Харкові

Світлові лінії на стелі в поєднанні з білим матовим або сатиновим полотном - одна з найбільш популярних комбінацій при замовленні в новобудови і приватні будинки. Таке рішення відповідає мінімалістичному стилю, який переважає в інтер'єрах 2020-х років.

Плюс в тому, що натяжна стеля зі світловими лініями може повністю замінити люстру. Ця технологія вдало комбінується і з нішами, і з тіньовою стелею, і з контурним підсвічуванням, і з іншими дизайнерськими елементами.

Чим можуть відрізнятися світлові лінії на стелі?

  • Розмір
  • Потужність
  • Видимість
  • Геометрія
Стандартна ширина світлової лінії - від 2 см. До 5 см

Але у нашій компанії є технологічні напрацювання, завдяки яким ми можемо зробити лінію будь-яких розмірів. Важливо враховувати, яку ви хочете яскравість освітлення, це впливає на ширину світловий лінії.

Розмір
У широкої лінії можна розмістити кілька рядів диодной стрічки

Завдяки цьому лінія може бути досить яскравою, щоб замінити інші світильники. Якщо лінія вузька, то підсвічування буде виконувати декоративну функцію.

Потужність
Видимість

Ми встановлюємо не тільки видимі світлові лінії, а й приховані. При цьому діоди встановлюються в просторі за полотном, тому лінії видно тільки у включеному стані.

Видимість
Геометрія

Світлові лінії на натяжній стелі можуть згинатися, перетинатися під різними кутами, комбінуватися з нішами без світла. Вони можуть бути плавними криволінійними, з гострими кутами і навіть з'єднуватися в кільце.

Геометрія

Ми використовуємо профілі для стель зі світловими лініями різних фірм: Prozet, Alteza, Flexy. Наш технолог розбирається у всіх тонкощах кожного типу, що дозволяє йому, грамотно підбирати варіант, який оптимальне вирішує ваше завдання.

Фото світлових ліній на натяжній стелі

Ціна натяжних стель зі світловими лініями в Харкові і області

Ціна з установкою
від 750 грн/м.пог.

Типовий прорахунок вартості натяжної стелі зі світловими лініями зробити неможливо, тому що комбінація параметрів, які використовувані комплектуючі та технології будуть так само унікальні, як і кожен об'єкт. Надайте в телефонному режимі всю інформацію нашого менеджера, ми виконаємо попередній прорахунок і зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки клієнтів про стелі зі світловими лініями

Аня
Аня

Відмінна заміна люстрі. Позитивна і професійна команда. Процвітання. Спасибі.

Сергій Михайлович
Сергій Михайлович

Роботою задоволений. Вибрав компанію не за ціни, хоча вони цілком ринкові, а за професіоналізм технолога. Він чітко розповів варіанти світлових ліній і відповів на всі питання.

Карина Руденко
Карина Руденко

Стеля вийшла дуже красива, а головне все відповідає дизайн-проекту і розмір, і перетин ліній. Шви і стики акуратні, я за це дуже переживала.

Дізнатися ціну натяжної стелі зі світловими лініями

Готові залишити заявку на замір? Хочете отримати попередній прорахунок або консультацію? Бажаєте запросити технолога на платну виїзну консультацію? Залиште ваші контакти ми передзвонимо вам для узгодження.

Заповніть форму