Натяжні стелі з підсвічуванням в Харкові від Veerline

Натяжні стелі з підсвічуванням - це не тільки оригінальне інтер'єрне рішення, а й додаткове джерело розсіяного світла

Додаткове джерело розсіяного світла:
  • візуально розширює простір;

  • нижує навантаження на зір;

  • сприяє релаксації;

  • пом'якшує тіні, що добре виглядає на фотографіях.

    Для створення таких стель використовується біла або кольорова (RGB) LED стрічка. У разі RGB, за допомогою пульта можна управляти інтенсивністю і кольором освітлення. Стрічки розрізняються щільністю розміщення і розмірами діодів. Технолог Veerline підбирає варіант оптимально відповідає потребам замовника і типу приміщення.

Які стелі з підсвічуванням пропонує Veerline?

  • Ширяючі
  • Double vision
  • Транслюцентних
Відриваючись від стін

Полотно натяжної стелі не торкається стін і начебто зависає завдяки спеціальному профілю. Але повністю ефект польоту проявляється при включеній диодной підсвітки. Вона монтується всередину профілю, між плівкою і стіною, а для отримання закінченого зовнішнього вигляду, щілина закривається напівпрозорою вставкою.

Така стеля може бути матовою або глянцевою, з білою або кольоровою підсвіткою, уздовж однієї або декількох стін. Підсвічування доречне і з багаторівневими стелями. А незвичайні форми і фігури монтуються як без використання гіпсокартону, так і з ним.

Ширяючі
Два в одному

Якщо діодну стрічку закріпити за полотном з фотодруком, нанесеної спеціальним способом, можна отримати несподіваний результат. Секрет в тому, що на внутрішній частині плівки нанесений малюнок, який проявляється тільки при включеному підсвічуванні.

Встановлюючи стелю Double Vision, Ви отримуєте дві стелі. Адже після включення підсвічування, однотонна стеля перетворюється в стелю з візерунком, а фотодрук на плівці доповнюється деталями. Наприклад, на плівці «Небо» з'являється місяць і зірки, а на зеленій гілці розпускаються квіти.

Double vision
Стеля-люстра

Транслюцентне полотно пропускає до 70% світла і м'яко розсіює його. При вимкненому підсвічуванні воно нагадує матове біле скло, а коли включаються діоди, поверхня починає світитися м'яким світлом.

Натяжна стеля може бути повністю з напівпрозорої плівки або включати окремі ділянки, смуги, геометричні фігури. При цьому монтаж можна здійснити повністю без використання гіпсокартону. Щоб стеля вийшла безшовним, при розробці дизайну необхідно враховувати максимальну ширину транлюцентного повнота - 3,2 м.

Транслюцентних

Професійний монтаж стель з підсвічуванням здійснюється в термін 1-2 дня в залежності від розмірів площі приміщення, складності периметра, кількості додаткових світильників.

Ширяючі натяжні стелі і Double vision на об'єктах

Ціна натяжної стелі з підсвічуванням в Харкові

При установці ширяючої натяжної стелі до ціни матеріалів і установки додається вартість додаткового обладнання: LED стрічки, трансформатора, пульта і т.п.

Ціна стелі Double Vision враховує однин або двосторонній фотодрук плюс оснащення для підсвічування.

Крім того, на розцінки все так само впливають криволінійність, периметр, кількість кутів і обводів, тип плівки та інші чинники.

Тому вартість такого ексклюзивного рішення розраховується технологом за запитом, з урахуванням особливостей конкретного об'єкта.

Для визначення точного кошторису, потрібен виїзд технолога на об'єкт, який ми можемо здійснити навіть у вихідний день.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Тетяна, проспект Науки 45/3
Тетяна, проспект Науки 45/3

За порадою виконроба звернулися в дану компанію і не помилилися! Працюють як годинник! У прямому сенсі цього слова! І той, що заміряє, і монтажники приїхали в обумовлений час. Стелю встановили до обіду, як і обіцяли. Я задоволена і сервісом і результатом роботи! Спасибі!

Саморукова Катерина, пр. Перемоги 65Г (ЖК Черемушки)
Саморукова Катерина, пр. Перемоги 65Г (ЖК Черемушки)

Зробила замовлення 1 числа через форму зворотного зв'язку на сайті. Менеджер Олена передзвонила, зробила прорахунок стель, вказала по виробникам і фактурами полотен. Приємно здивувало, що мені надали знижку до чинної акції до 8 березня). Змонтували швидко, 6 числа вже все стелі були встановлені. Дякую за вашу роботу!

Валентина
Валентина

Замовлення було виконано за один день. Мої враження - монтажники не палять, працюють і спілкуються спокійно. Роботу виконали акуратно, прибрали сміття після установки. Молодці хлопці. Спасибі.

Хочете дізнатися точну ціну натяжних стель?

Залиште заявку на замір, щоб отримати прорахунок або більше інформації про стелях з підсвічуванням. Чи не хочете чекати? Консультуйтеся по телефону +38 (050) 300-80-37

Це найпростіший спосіб дізнатися вартість Вашого натяжної стелі.

Заповніть форму