Ідеальна обробка для стель в передпокої

Чим особливий передпокій? Це місце, куди обов'язково потрапляє кожен, хто входить в будинок, тому господарі намагаються зробити її оформлення багатим і стильним. З іншого боку, це місце, де закінчуються приготування перед виходом на вулицю, тому вони повинні бути функціональні і добре освітлені. Сьогодні натяжна стеля в коридорі-це не рідкість. Зазвичай їх установка у всьому будинку починається саме з передпокою. І якщо ви теж вирішили прикрасити своє житло такою обробкою, головне питання, на яке потрібно відповісти: яку ж фактуру і колір краще вибрати?

Облаштовуємо квартирний коридор натяжними стелями

В першу чергу варто оцінити розміри приміщення. Якщо це звичайний вузький квартирний коридор, то очевидно бажання розширити простір. Цього можна домогтися, використовуючи світлу натяжну стелю в передпокої. Комбінування кольорів і колорблокінг в цьому випадку буде зайвим. Ви прихильник класичного стилю? Тоді оптимальною фактурою буде сатин. Він дає легкий перламутровий ефект, освіжаючи приміщення. Вам до душі хайтек? Зверніть увагу на лакові стелі. Відображаючи велику кількість світла, вони зроблять передпокій світліше, а простір глибше. А якщо хочете заощадити – сміливо вибирайте матову натяжну стелю в коридорі. Він виглядає як абсолютно рівна, пофарбована поверхня. За рахунок ідеальної гладкості буде створюватися ефект збільшення висоти. У нашому асортименті німецькі полотна Mattfolie і китайські MSD Premium. Доступна ширина рулону до 5 м.дозволяє обійтися без швів при стандартних розмірах коридору.

Натяжні стелі для передпокою великого розміру

Ви щасливий володар індивідуального планування і просторого коридору? Тоді сміливо можна запропонувати натяжні стелі в передпокій, Комбіновані з декількох фактур, кольорів і навіть рівнів. На відміну від гіпсокартонних коробів натяжні системи менш трудомісткі в монтажі, що економить час, і не вимагають серйозної прибирання після закінчення робіт. Кожне місце для кріплення люстри додатково збільшує підсумкову вартість, а одного джерела світла в передпокої буде явно недостатньо. Та й старомодні люстри стилістично дисонують з сучасною обробкою. Тому має сенс замовити натяжні стелі в передпокій з інтегрованою системою освітлення. Якщо у Вас сатинова стеля, можна закріпити світлодіодну стрічку по всьому периметру, тоді ефект перламутру посилиться. Цікаве освітлення виходить при установці ламп і неонових стрічок під напівпрозору ПВХ плівку. Так можна облаштувати вдома весняне небо, що випромінює м'яке денне світло, або ділянки, поперемінно світяться всіма кольорами веселки.

Натяжна стеля в передпокої: геть сумніви

Всупереч поширеним помилкам натяжна стеля в передпокої не притягує пил, тому легкого вологого прибирання раз на рік буде достатньо. Головне не використовувати розчинники і агресивні хімічні розчини, непризначені для догляду за ПВХ плівкою. Це відповідна обробка для коридору ще й тому, що конструкція не боїться протягів і перепадів температур аж до +5 градусів по нижній межі.

Ви все ще сумніваєтеся? Тоді додамо три аргументи на користь натяжних стель від компанії Veerline:

  • на матеріал стель-гарантія 12 років;
  • на надійність робіт по установці-Гарантія 3 роки;
  • замір здійснюється безкоштовно.