Тренд інтер'єрного дизайну - ширяючі стелі. Ідеально гладке і рівне полотно в поєднанні з прихованим по контуру підсвічуванням створює приголомшливий візуальний ефект. Стеля немов відірвана від стінок і застигла в повітрі

Ширяюча стеля: відображення актуальних тенденцій оформлення інтер'єру

Підсвічування може бути по всьому периметру, так і виконана фрагментально. Часто застосовується підсвічування уздовж стін, виділених декоративними матеріалами. За рахунок такого рішення підкреслюється фактура шпалер, декоративної штукатурки або об'ємних панелей, на перший план виходить правильна геометрія, чіткість кутів і акуратність ліній.

Діодне підсвічування може бути монохромним або RGB, відрізнятися по теплоті: тепла 3000k, нейтральна 4100k, холодна 5300k. Наявність контролера і дистанційного пульта дозволяє управляти світлом, вибирати потрібний режим.

Установка ширяючої стелі з застосуванням високотехнологічного профілю, який залишає невеликий зазор між стіною і стелею. Такий профіль повинен бути грамотно підібраний технологом на вимірах.

Замовлення найпопулярніших конструкцій в Veerline: зручно, вигідно, якісно

  • Класичний ширяючий профіль
  • Ширяюча безрамна стеля
  • Контурна лінія
  • Ширяюча стеля з розсіювачем
Спеціальний за формою алюмінієвий багет, який залишить зазор між стіною в 1.5 см

Такого відступу цілком достатньо для монтажу і подальшого обслуговування диодной стрічки. За кольором такий профіль, а відповідно зазор між стелею і стіною, може бути білим або чорним. Білий відмінно підійде під мінімалістичну білу стелю, чорний прекрасно поєднується з профілями тіньового шва.

При проектуванні ремонту з діодними підсвічуваннями велику увагу потрібно приділити обробці стін. Вимоги до підклеювання шпалер або фарбування високі, підсвічування уздовж стін висвічує всі нюанси, яких без підсвічування начебто і не було

Класичний ширяючий профіль
Такий профіль не кріпиться в стіни, а фіксується в стелю

Таку натяжну стелю з підсвічуванням наш технолог може порекомендувати Вам при замовленні стелі, наприклад, в кімнату, де є декоративні 3D панелі або декоративна цегла на стінах, або в ванну кімнату з керамогранитной плиткою або скляною перегородкою під саму стелю. Такий профіль не кріпиться в стіни, а фіксується в стелю з потрібним відступом від стіни, що залишився зазор закривається ПСУЛ стрічкою, при розширенні стрічка точно заповнює простір, закриваючи собою  стельову частину і всі нерівності стін.

Серед інших переваг стелі варто відзначити:

  • схожість з гіпсокартонних коробом
  • зручне виконання чистової обробки
  • не потрібно свердління стін
Ширяюча безрамна стеля
прекрасна альтернатива традиційним варіантам оформлення стельового простору

Приховане підсвічування, розміщене по периметру кімнати, доповнить люстри і трекові світильники в нішах, а може і стати для них повноцінною заміною.

При вимкненому освітленні полотно виглядає просто і лаконічно, але при включенні підсвічування уздовж стін з'явиться пряма лінія шириною 3 см м'якого світла, який створює атмосферу затишку і невимушеності. Таке освітлення часто передбачається як додаткове, але в нашій практиці є багато об'єктів, де цей вид освітлення був основним.

Контурна лінія
Ширяюча стеля на профілі з розсіювачем

Найбільш часто зустрічається монтаж на сьогодні з огляду на унікальні характеристики самого профілю. Наявність розсіювача приховує діодну стрічку, правильно розсіюючи світло, дає рівномірне, м'яке світіння. Особливо ми рекомендуємо для кімнат з глянцевою обробкою стін. Приховані за накладкою діоди не дають відблиски і відблиски на поверхні. Вони отримують додатковий захист від вологості, механічних пошкоджень.

До уваги беруть той факт, що розсіювач дає первісну яскравість освітлювальної стрічки. Тому потрібно грамотно підібрати параметри потужності.

Ширяюча стеля з розсіювачем

Наші менеджери готові до обговорення деталей будь-яким зручним способом - по телефону, через форму зворотного зв'язку, електронний ящик.

Стеля, що парить, фото на об'єктах

Чому Veerline

Ми працюємо з матеріалами виняткової якості, використовуємо професійний інструмент
Обумовлені терміни монтажу строго дотримуються.
Попередній розрахунок вартості в індивідуальному порядку
Можливість відвідати діючі об'єкти, на яких встановлюються стелі нашими бригадами
Надаємо грамотні консультації з усіх видів натяжних стель
Штатні монтажні бригади, які здають свою роботу з першого пред'явлення

Головний ресурс компанії з Харкова - кваліфіковані співробітники. Грамотні менеджери надають ємну інформаційну підтримку, дизайнери розробляють ексклюзивні ескізи, майстри в точній відповідності реалізують задумки та ідеї клієнтів

КАЛЬКУЛЯТОР

Співпраця з Veerline: гарантія якості, доступні ціни в прайс-листі

Менеджери нададуть докладні консультації, прорахують орієнтовну вартість послуг. Взаєморозрахунки чесні і прозорі - немає прихованих комісій та платежів. Компанія відповідально підходить до кожного замовлення, враховує побажання і вимоги клієнтів, дотримується договірні зобов'язання.

Заповніть форму