Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

Французькі натяжні стелі в Харкові від Veerline

Спочатку французькими натяжними стелями називалися тільки ті, при установці яких використовувалися виключно французькі полотна.

Такі стелі встановлюються не частіше, ніж 1 на 30 установок:
  • ширина рулону у плівок французького виробництва всього 1,5., що унеможливлює встановлення безшовних натяжних стель в 85% випадків;
  • доступна тільки глянцева фактура;
  • якість полотен азіатського походження досить висока, за експлуатаційними характеристиками вони не поступаються європейським полотнам;
  • вартість плівок Alkor Draka (Франція) на 36% вище, ніж вартість безшовних стель MSD Premium, і на 50% вище, ніж німецьких полотен Lackfolie.

Тому сьогодні під французькими натяжними стелями маються на увазі будь-які якісні стельові системи і незвичайні дизайнерські рішення.

Які французькі натяжні стелі ми встановлюємо?

  • Багатобарвні
  • Дворівневі
  • З прихованим карнизом
  • Парящие
Радуга в будинок

Щоб зробити інтер'єр незвичайним і незабутнім, встановіть багатобарвну натяжну стелю. Він створюється за допомогою спайки плівок різних відтінків. Неважливо чи це комбінація з двох кольорів або ціла веселка на стелі.

Таку стелю можна встановити в якості альтернативи двухрівневому. В цьому випадку зонування простору буде виконуватися за рахунок поєднання різних кольорів і фактур без перепадів висоти.

Багатобарвні
Без гіпсокартону

Для установки дворівневої французької натяжної стелі не потрібно складних гіпсокартонних конструкцій, а використання спеціального профілю скорочує процес монтажу до декількох годин.

Дворівнева стеля створює незвичайні переходи простору і дає свободу при проектуванні освітлення. Таке оформлення може базуватися на комбінації плівок будь-яких фактур і кольорів, застосуванні технології фотодруку.

Дворівневі
Некласична оформлення

Візуально підняти стелю і додати інтер'єру м'якості за рахунок спадаючих штор можна, закріпивши карниз вище площині полотна. При установці такої французької натяжної стелі використовується стельовий профіль.

Існує ще один спосіб монтажу: закладка під полотно бруса, на який потім в накладній спосіб кріпиться карниз. В цьому випадку карниз залишається видимим, а ефект йдуть в нескінченність штор не таким помітним.

З прихованим карнизом
Необычный свет

При монтаже используется специальный профиль, в который по всему периметру устанавливается диодная подсветка. Для придания завершенности и маскировки ленты используется полупрозрачная вставка.

Менее выразительный, но более доступный вариант «парящих» потолков - это установка светодиодной ленты под полотно. Цена включит затраты на установку обычных натяжных потолков, а также стоимость диодной ленты и трансформатора.

Парящие

Безшовні французькі натяжні стелі з використанням європейських плівок не можуть бути ширше 2-х метрів для глянцевих полотен і 2.7 метрів для сатинових і матових. Якщо пропонують більш широке «французьке» полотно - Вас намагаються ввести в оману

Французькі натяжні стелі на об'єктах

Ціна французької натяжної стелі в Харкові і області

матові
від 100 грн./м2 до 130 грн./м2
сатинові
від 105 грн./м2 до 135 грн./м2
лакові
від 110 грн./м2 до 150 грн./м2
інші фактури
від 100 грн./м2 до 300 грн./м2

Французькі натяжні стелі в Харкові - це завжди ексклюзивні і індивідуальні рішення, тому універсальної вартості на такі об'єкти - немає.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Єгоров Ігор Борисович
Єгоров Ігор Борисович

Вибирав між 4-ма фірмами по Харкову. Ціни були практично однакові у всіх, але Veerline вибрав за прямоту, чесність і професіоналізм. Розповіли багато нюансів по стелі, яких від інших фірм я не почув. Та й упевненість у співробітників була залізна. Вибором задоволений!

Карина, пр Леніна будинок 47/1
Карина, пр Леніна будинок 47/1

Великий вибір кольорів, працюють з багатьма виробниками. Є європейські стелі. Замовляла собі Німеччину на кухню і в ванну. На кухні стелі вже 5 років, виду не втратила. Все так же блищить, навіть протирати не потрібно.

Віра
Віра

Хочу поділитися хорошим враженням від роботи компанії Верлайн. Замовляли стелі в цій фірмі не перший раз і ось прийшов час чергового замовлення. Зробили все швидко і якісно. У мене стелі зі складними конструкціями і закругленнями. Обсяг великий. Ціна приємно здивувала. Приємно, коли компанія дбайливо ставиться до клієнта і знає свою справу на відмінно. Спасибі!

Хочете дізнатися точну ціну натяжних стель?

Орієнтовну ціну можна дізнатись за телефоном або в чаті, але для точного прорахунку рекомендуємо оформити заявку на безкоштовний вимір і обговорити з технологом всі Ваші ідеї безпосередньо на об'єкті.

Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам з 10.00 до 18.00 в будній день або з 10.00 до 14.00 в суботу.

Це найпростіший спосіб дізнатися вартість Вашої натяжної стелі.

Заповніть форму