Все про натяжній стелі на кухні: відповіді на головні питання.

Кухня-це особливе місце в будь-якому будинку в першу чергу через функціональність цього приміщення. Тому при плануванні приділяється багато часу вибору матеріалів для кухонних поверхонь. Але особливої уваги вимагає обробка стелі. В першу чергу це пов'язано з експлуатаційними особливостями, характерними для кухні: волога; кіптява і жир, різноманітні забруднення. При цьому приміщення повинно залишатися доглянутим зовні і гігієнічно чистим. Саме натяжна стеля на кухні допоможе вирішити описані завдання.

Чому натяжні стелі ідеальне рішення для кухні?

У порівнянні з іншими варіантами обробки натяжна стеля має безліч незаперечних переваг, але зупинимося на тих, які принципово важливі для кухні:

  1. Вологостійкість. ПВХ плівка не пропускає вологу, тому виключається утворення конденсату, грибків і цвілі під нею. Варто пам'ятати, що на кухні знаходиться точка водоподачі, тому для жителів багатоквартирних будинків додатковою перевагою буде захист від затоплення сусідами зверху. Якщо трапиться така неприємність, вся вода залишиться всередині полотнища, а видалити її звідти і відновити стелю до первозданного вигляду допоможуть майстри Veerline.
  2. Пожежобезпечність. Натяжні стелі важкозаймисті і мають низький ступінь горючості, що підтверджується протоколами відповідних досліджень.
  3. Стійкість до теплових і світлових впливів. Такий вид обробки буде експлуатуватися роками без деформацій і втрати кольору, оскільки витримує перепади температур в межах від 5 до 60 градусів, а також не вигоряє на сонці.
  4. Візуальне збільшення простору. З цим завданням впорається глянсовий натяжна стеля на кухні. Його відображає здатність надає додатковий обсяг приміщенню.
  5. Простота в догляді. Досить небагато часу, відповідна побутова хімія і відповідна губка. Оптимальні спиртовмісні засоби, які забезпечують дезінфекцію і легко допомагають справлятися з жирним нальотом.

Чи можна використовувати натяжні стелі на кухні?

У пошуках порад і рекомендацій можна знайти полярні точки зору про доцільність і практичності такої обробки. Люди, у яких є реальний досвід експлуатації, дають тільки позитивні відгуки про натяжній стелі на кухні, а негативну думку висловлюють люди, які в реальному житті з ним не стикалися. Досвід наших клієнтів доводить, що і естетичні, і функціональні характеристики ПВХ полотна зберігаються протягом багатьох років. Але кращі відгуки про натяжні стелі на кухні, що встановлюються нашою компанією, це сертифікати якості, а також надані гарантії: 12 років на матеріал і 3 роки на роботи з монтажу.

Натяжна стеля як на фото

Перш ніж приймати будь-які рішення, рекомендуємо подивитися «живі» фото натяжних стель на кухні в нашій галереї. Можна використовувати будь-які варіанти ПВХ полотна, але оптимальною поверхнею для кухні є глянець. А завдяки більш ніж 70-ти варіантів доступних кольорів, він вдало підтримає будь-яку дизайнерську ідею. Цікавим рішенням буде двоколірне оформлення, яке дозволить підкреслити зональність приміщення. Варто звернути увагу на фото натяжних стель на кухні з фотодруком. Така обробка освіжить будь-який інтер'єр, а завдяки використанню високоякісних фарб ми можемо гарантувати збереження малюнка в процесі експлуатації. Ви визначилися з забарвленням і фактурою? Зателефонуйте в компанію Veerline і оформіть заявку на безкоштовний замір. Зауважимо, що існуючий ремонт не стане перешкодою, оскільки установка натяжних стель не вимогливий і акуратний процес. А досвід роботи наших майстрів дозволяє не тільки забезпечити високоякісний монтаж, але і врахувати будь-які індивідуальні побажання замовника.