Натяжна стеля Зоряне небо в Харкові від Veerline

Наші співробітники встановили понад 50 натяжних стель «Зоряне небо». Цей досвід допомагає бригаді Veerline з двох чоловік виконувати монтажні роботи за один день в 99% випадків. Всі деталі, включаючи «зоряний» малюнок, обумовлюються з технологом до підписання договору.

Що потрібно розуміти про таке оформлення:
 • існує кілька технологій створення «Зоряного неба»;
 • всі технічні елементи встановлюються за полотном, тому потрібно близько 15см. застельового простору;
 • сумісно з будь-яким кольором і фактурою полотна;
 • не забезпечує достатню яскравість освітлення, тому потрібно передбачити додаткові джерела світла в приміщенні;
 • для максимальної реалістичності можна використовувати плівку з фотодруком нічного неба або космосу;
 • імітація зоряного неба може розташовуватися як на всій площі натяжної полотна, так і на окремій її частині;
 • найбільш ефектно виглядають 10-15 «зірок» /кв.м .;
 • малюнок, створюваний за допомогою світних елементів, може бути будь-яким: сузір'я, логотип, букви і т.п.

Технології створення стель Зоряне небо

 • Starpins
 • Оптоволокно
 • Світлодіоди
Швидкий і простий шлях до зірок

Булавки Starpins - це спеціальні голчасті елементи, які проводять світло, з потовщенням з одного боку. Вони існують в декількох розмірах, формах і кольорах.

За натяжною стелею встановлюється проектор або діодна стрічка, а шпильки кріпляться в саме полотно. Проколи невеликі і додатково проклеюються, тому за цілісність плівки можна не переживати. Це найбільш простий в монтажі варіант стелі «Зоряне небо».

Starpins
Класична стеля з зірками

За полотном встановлюється світлогенератор, до якого підключені оптоволоконні нитки. Далі здійснюється їх розведення і закріплення відповідно до проекту. Плівка акуратно проколюється, нитки виводяться назовні. Після установки світлопроводи підрізають до рівня натяжної стелі.

При денному освітленні кінці оптоволокна помітні. Якщо ж хочеться гладку стелю, слід залишити нитки за полотном, але яскравість таких зірок буде нижче.

Оптоволокно
Реалізм нічного неба

Найбільш дорога і функціональна система, що дозволяє відтворити різні природні ефекти від мерехтіння зірок до полярного сяйва.

Трансформатор кріпиться безпосередньо до стелі, від нього на кожну зірку-діод подається струм. Перемикання кольорів, як і управління всією системою, здійснюється за допомогою пульта. Додатково на світлодіоди можна встановити кристали Swarovski, що розсіюють світло у вигляді зіркових променів.

Світлодіоди

Проконсультуйтеся з технологом з приводу світлопропускаючої здатності обраної плівки. У деяких випадках, особливо для світлих тонів, може знадобитися установка другого внутрішнього полотна, щоб приховати технічні елементи системи.

«Зоряні» натяжні стелі на об'єктах

Ціна натяжної стелі Зоряне небо в Харкові

Starpins
від 1500 грн/м2
Оптоволокно і світлогенератора
від 1750 грн/м2
Світлодіоди і трансофрматор
від 2000 грн/м2
Підсумкова ціна стелі «Зоряне небо» залежить також від безпосередніх характеристик встановлюваного натяжного полотна, кількості «зірок», використання фотодруку, кристалів Swarovski і інших особливостей проекту.

Для визначення точного кошторису, потрібно виїзд технолога на об'єкт, який ми можемо здійснити навіть у вихідний день.

КАЛЬКУЛЯТОР

Відгуки наших клієнтів

Ірина Миколаївна
Ірина Миколаївна

Підписала договір з ФОП Пронін Д.О. на початку року. Бригада монтажників Дудка В. та Стовба І. сьогодні виконали монтажні роботи по установці стелі в дитячій кімнаті в п. Солоницівка. Договір № 03116 від 17 березня 2016 року. Роботою залишилася задоволена. С ув. Синельникова І.М.

Тимофій, ул.Фанвізіна 15
Тимофій, ул.Фанвізіна 15

Поспішаю поділитися чудовим настроєм! Сьогодні натягували у мене в квартирі дві стелі. Милуюся, не можу намилуватися. Дуже задоволений. Дякую за виконану роботу за адресою ул.Фанвізіна15. Рекомендую, відмінна команда! Тимофій

Олена
Олена

Доброго дня. Знайшла цю компанію за рекомендацією знайомих, зайшла на сайт. Вирішила зв'язатися і зробити замовлення. Результатом більш ніж задоволена, ціни доступні, ставлення прекрасне. І головне, роблять свою роботу сумлінно! Всім раджу.

Хочете дізнатися точну ціну натяжних стель?

Для виклику досить заповнити форму. Ми передзвонимо Вам найближчим робочий час з 10.00 до 18.00 в будні та з 10.00 до 14.00 в суботу.

Це найпростіший спосіб дізнатися вартість Вашої натяжної стелі.

Заповніть форму