Трекове освітлення в Харкові

Трекове освітлення - особливий вид світильників, які закріплені на спеціальних планках-шинопроводах.

Трекові світильники: стильне і практичне рішення для інтер'єру

Односпрямоване освітлення, незмінне позиціонування в попередньо встановлених місцях, відсутність функціональності - ці проблеми залишилися в минулому з появою трекових світильників. Шинопроводи, що володіють унікальною конструкцією, відмінно поєднуються з натяжними стелями. А особливі технології монтажу, що застосовуються нашими монтажниками, дозволяють зберегти цілісність полотен і максимальну естетику готового натяжної стелі.

Популярні різновиди

  • Накладні треки
  • Вбудований трековий світильник
  • Магнітні треки
найбільш часто монтуючий варіант

Підходять як основне світло в квартирах, приватних будинках. Також ефектно виглядають в оформленні кафе і ресторанів, в інтер'єрах готелів і офісів. Таке рішення привертає бюджетним цінником, простотою реалізації.

Технічно монтаж освітлення робляють в процесі облаштування натяжної стелі. Варіантів кріплення треку до натяжної стелі кілька, але ми рекомендуємо безщільовий.

Накладні треки
варіант, коли шинопровід змонтований в один рівень з натяжним полотном, створюючи ефект цілісності конструкції

Як і в накладному варіанті, на вбудований шинопровод можна монтувати різні світильники - прожектори, лінійні світильники, світильники-книжки, підвіси. Використовуючи різні світильники Вам буде легко розділити приміщення на зони, зробити акцент світлом на якiйсь ділянці, домогтися потрібної освітленості. Для монтажу вбудованого треку потрібно профіль-база, яка дозволить втопити трек в стелі, тому такий варіант обійдеться дорожче, ніж накладне кріплення трека.

Вбудований трековий світильник
Складаються з профілю-бази і магнітного шинопровода

Крім переваг попередніх варіантів, магнітний трек має ще одне - швидку фіксацію, зручне переміщення світильників на шинопроводі. Наявність сполучних конекторів дає можливість проектувати конструкції найрізноманітніших форм і розмірів. Світильники вільно піддаються заміні, переміщаються одним рухом руки. Такі трекові світильники не обмежуються розташуванням тільки на стелі, а часто не перериваючись переходять на стіни. Вони ідеальні для освітлення просторих торгових залів, виставкових галерей, холів, фудкорти.

Магнітні треки

У роботі використовуються екологічно безпечні матеріали, професійне обладнання, якісна фурнітура відомих виробників.

Трекове освітлення фото на об'єктах

6 причин замовити установку сучасної стелі в Veerline

прозорі ціни
в прайс-листі
суворе
дотримання термінів
попередній прорахунок вартості
в індивідуальному порядку
солідний термін
присутності на ринку
акції
і програми лояльності
екологічно безпечні
матеріали

Головний ресурс компанії з Харкова - кваліфіковані співробітники. Грамотні менеджери надають ємну інформаційну підтримку, дизайнери розробляють ексклюзивні ескізи, майстри в точній відповідності реалізують задумки та ідеї клієнтів

КАЛЬКУЛЯТОР

Дізнатися ціну установки трекового освітлення

Залишайте свої контактні дані, ми зв'яжемося і зробимо попередній прорахунок в телефонному режимі.

Чи не хочете по телефону? Завжди можна замовити платний консультативний виїзд на об'єкт, вартість якого ми віднімемо з ціни установки при укладенні договору.

Заповніть форму