Натяжні стелі з підсвічуванням

Крім оформлення приміщення в класичному розумінні, кожен талановитий дизайнер приділяє увагу розподілу світла в приміщенні. Використовуючи його грамотно, можна не тільки візуально змінити параметри кімнати, але і розставити акценти в інтер'єрі. Освітлення для натяжних стель-велика тема, оскільки вони з одного боку сприйнятливі до близько розташованих електроприладів, але з іншого – дозволяють реалізовувати незвичайні візуальні ефекти. Матеріал, з якого виконано полотно, може деформуватися під впливом великих температур, тому необхідно вибирати світильники відповідної довжини і лампи з низькою тепловіддачею. Популярним рішенням є точкове освітлення на натяжній стелі. Одного джерела світла в приміщенні, особливо, якщо воно велике, а полотно темного кольору, недостатньо. Розподіляючи невеликі лампи по всьому периметру, можна домогтися рівномірної яскравості у всій кімнаті. Але варто пам'ятати про обмеження потужності ламп і брати до уваги дизайнерську задумку. Важливо визначитися зі схемою розміщення заздалегідь, оскільки наявність точкових світильників має на увазі установку додаткових елементів – заставних. Виконання цих робіт вимагає певного досвіду, як власне і монтаж підсвічування натяжної стелі, і під силу тільки досвідченим фахівцям.

Підсвічування натяжної стелі світлодіодною стрічкою

Установка світильників зробить інтер'єр приміщення консервативним, ну а якщо хочеться відійти від традиційної стилістики оформлення, зверніть увагу на натяжні стелі з підсвічуванням. Ефектний зовнішній вигляд і рівномірний розподіл освітлення для комфорту – гарантовані. Існує безліч варіантів її організації: дворівнева, зовнішня, внутрішня, динамічна, зі змінною яскравістю. У цьому можна переконатися, розглядаючи в галереї Veerline фото натяжних стель з підсвічуванням. Але особливо популярною залишається реалізація з використанням діодного освітлення. Тут можливий варіант з прихованою і відкритою нішею, в якій буде розміщена стрічка. Але в будь-якому випадку буде потрібно монтаж короба з гіпсокартону, що вимагає практичного досвіду від співробітників компанії, якій ви довіряєте цей захід. Не зайвою буде і гарантія на монтаж. Отже, світлодіодне підсвічування натяжної стелі здійснюється шляхом кріплення стрічки в нижню частину подовженого короба, яка повинна бути потрібних розмірів з спочатку підготовленим виступом. Це забезпечить досить яскраве світло в центр полотна, полегшуючи і освіжаючи приміщення. Однак для глянсової поверхні це не самий підходящий варіант, оскільки дзеркальний ефект відобразить все приховане вміст ніші. У таких випадках допоможе підсвічування натяжної стелі світлодіодною стрічкою, встановленої всередині короба з невеликим отвором. У будь-якому випадку, така конструкція зробить стелю нижче на 15-20 см.але за рахунок створюваних світлових ефектів простір не буде здаватися приплюснутим.

"Світиться" стеля

Ще один спосіб вирішення питання-це підсвічування під натяжною стелею. В цьому випадку джерела світла закріплюють по периметру в кутах між стельовим перекриттям і стінами. А систему для кріплення полотна розміщують на відстані 5 см і більше від них, оскільки ПВХ плівка чутлива до високих температур. Оптимально при такому підході використовувати напівпрозоре полотно з хорошою світлопроникністю. Якщо замінити лампи на діодну rgb стрічку, за допомогою контролера можна буде отримати відтінки будь-якого кольору. Цей варіант підсвічування хороший також своєю довговічністю, адже якщо який-небудь елемент вийде з ладу, потрібно знімати всю конструкцію. Незалежно від того, привернула Вас світлодіодне підсвічування натяжної стелі або інше рішення, наріжним питанням залишається добротність робіт.

Звертаючись в Veerline, Ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору матеріалу, безкоштовний замір, високу швидкість робіт і гарантії якості.