В кінці березня наша команда встановила білі матові натяжні стелі у всій квартирі в ЖК Черемушки. Кухня, передпокій, санвузол, зал – всього 48 кв.м. полотна. Використовувалася широка плівка MSD преміум для отримання безшовної натяжної стелі. Монтажна бригада займалася об'єктом два дні. Хлопці встановили більше 20-ти світильників. Робота виконувалася відповідно до дизайн проекту і вимірами нашого технолога.

Білі матові натяжні стелі на фото

Оскільки квартира в ЖК "Черемушки" (Харків) ще в процесі ремонту, підсумкові фото з цього об'єкта будуть пізніше. А поки ви можете подивитися на кадри до і після установки. Плюс відео, як команда veerline працювала в цiй новобудові.

белый матовый натяжной потолок в кухнебелые матовые потолки визуализациядо установки потолкаматовый натяжной потолок доматовый белый потолоккухня до белый матовыйбелый матовый натяжной потолок харьковбелый матовый натяжной потолок в залеустановка натяжных потолков в залебелые натяжные потолки фотобелые матовые натяжные потолки отзывыбелый матовый натяжной потолок в прихожейнатяжной потолок черемушкинатяжной потолок в гостиную

Це актуальна тенденція інтер'єрної моди. У 95% випадків дизайнери використовують саме такий варіант в своїх візуалізаціях. Матова плівка відрізняється відсутністю відблисків, гладкою текстурою з невеликим зерном. Звідси схожість з гіпсокатоном і звичайним фарбуванням. Але є і відмінності від інших варіантів обробки. За рахунок натягу виходить ідеально рівна поверхня, паралельна підлозі. Вибір кольору теж не випадковий. Білий робить приміщення більш світлим, візуально збільшує висоту кімнати. Якщо ви побоюєтеся, що таке рішення буде виглядати "як в лікарні", поспішаємо заспокоїти. По-перше, сучасні, оригінальні світильники зраджують солідності і акуратності. А по-друге, ідеально рівне полотно не викликає асоціацій зі звичною побілкою з держ.установ. Для перфекціоністів і мінімалістів, любителів лофт і колоніального стилю, людей консервативних поглядів і прогресивної молоді – Veerline рекомендує безшовні білі матові стелі! Але про будь-яких натяжних стелях в Харкові відгуки господарів розкажуть більше, ніж будь-яка наша стаття.

 

Тому читайте, вибирайте, замовляйте!