Перед виготовленням (викроюванням) полотна на виробництві фахівець компанії повинен зробити виміри приміщення. Виклик замірника по Харкову безкоштовний.

101-1

Наш фахівець приїде до вас у зручний час, на місці надасть каталоги продукції, проконсультує про можливі нюанси монтажу, зробить необхідні виміри.

Після вибору фактури, кольору плівки натяжної стелі, затвердження кількості та напрямку швів складається двосторонній договір. Наступним етапом виконується комп'ютерні креслення натяжної стелі, і замовлення надходить на виробництво. Там за кресленням з урахуванням усадки викроюють і зварюють натяжну стелю.

Увага! Не міняйте периметр приміщення після проведення вимірів і складання креслення і кошторису. Це може привести до того, що встановити виготовлену стелю буде неможливо.

Компанія використовує тільки якісну сировину від кращих європейських виробників ПВХ плівок, таких як Alkor Draka (Франція), Lackfolie і Renolit (Німеччина), MSD Premium (Китай). Ширина рулонів плівок для натяжних стель від 1.3 метра до 5.0 метра. Висока якість матеріалів, що використовуються у виробництві, підтверджено відповідними сертифікатами.

При монтажі натяжної стелі виконуються наступні види робіт: для кріплення профілю (багета) свердляться стіни з кроком 15-20 сантиметрів. Якщо є криволінійні ділянки, на профілі робляться часті пропили, що дозволить точно повторити криволінійність і забезпечить щільне прилягання профілю до поверхні.

профиль П 20140602_101950

Особлива увага ванним кімнатам і кухням, стіни яких викладені плиткою. Багет в цьому випадку кріпиться безпосередньо в плитку. І успішність робіт монтажників залежить від того, наскільки якісно, без пустот покладена плитка.

Для виконання якісного монтажу натяжної стелі доступ до стін по периметру приміщення обов'язковий.

Увага! Перед монтажем натяжної стелі виконати підготовчі роботи приміщення (див.статтю «вимоги до замовника перед установкою натяжної стелі»). Надайте монтажній бригаді інформацію про проходження електропроводки, водопровідних і газових труб. При відсутності даної інформації компанія-установник знімає з себе відповідальність за можливі пошкодження комунікацій.

Після установки профілю (багета), виставляються стійки-платформи для точкових світильників, монтуються кріплення під люстру, вентиляційні шахти, пожежні датчики.

Наступним етапом монтажники розігрівають приміщення за допомогою теплової гармати і розтягують полотно.  Закріплюють натяжну стелю в багет за допомогою сучасної гарпунної системи кріплення. Після охолодження плівка стискається і утворює міцну, ідеально рівну поверхню.

20140602_10544020140602_105517

По периметру монтажну щілину закривають спеціальною декоративною вставкою, монтуються освітлювальні прилади, вентиляційні решітки і т. п.