Приватний будинок на Салтівському шосе - це і складний, і цікавий об'єкт, на якому були реалізовані нові ідеї та рішення. Результат отриманий завдяки згуртованій роботі команди Veerline, бригади будівельників-обробників і дизайнерів.

Космічні фігури

Тут використовувалася комбінація гіпсокартонних листів (гкл) і чорної глянцевої плівки, а також особливий спосіб монтажу світлодіодної стрічки. Замість установки в нішу, діодна стрічка була " втоплена» в бік гіпсокартонної конструкції врівень.

Робота виконувалася в кілька етапів. У каркасі з гкл "проштобили" поглиблення, в які встановили спеціальний профіль. У цей профіль закріпили діодну стрічку. Поглиблення закрили напівпрозорою вставкою. Таким чином, вийшло уникнути від кишень і ніш, вміст яких, включаючи накопичений пил, відбивається на глянцевій натяжній стелі.

На наступному етапі відбувалася безпосередня установка натяжних полотен.

Ширяючі квадрати

У цій кімнаті була встановлена натяжна стеля білого кольору. Використовувалася та ж технологія установки діодної стрічки, що і в попередньому випадку. Щоб стеля вийшла безшовною, на виробництві в полотні вирізали відповідні отвори. Монтаж проводився за допомогою стандартних стінових профілів, які кріпилися в місці примикання полотна до гіпсокартону, включаючи шість квадратних острівців

.

Мансардні стелі

У приватних будинках в кімнатах на верхньому поверсі нерідко зустрічаються скошені стелі. На даному об'єкті наша команда встановила кілька мансардних стель з глянцевих полотен.

Стелі над сходовим маршем

Для оздоблення стін сходових маршів замовник вибрав 3d панелі. Якщо до них кріпити профіль натяжної стелі, то утворюються зазори між стельовою вставкою і стіною. Тому вище панелей була зроблена рівна площина для монтажу профілю, щоб встановити стелю без щілин і в рівень з декором. Стандартна ситуація при подібних замовленнях-велика висота. В даному випадку 5 метрів. Для проведення монтажних робіт в цьому випадку встановлюються леса.

Сіре глянсове полотно підібрано в колір 3D панелям. Щоб забезпечити колірну гармонію, стандартна біла вставка пофарбована в колір стелі. Завершальний акцент інтер'єру-красива люстра підвіс, обрана замовником і встановлена нашою бригадою.

Багаторівневі стелі і прихований карниз

Стелі в кілька рівнів з комбінацією кольорів і прихований карниз, що створює враження спадаючих штор.