Скупий платить двічі?

При виборі фірми-виробника натяжної стелі не варто керуватися тільки кінцевою ціною виробу. Слід звернути увагу на авторитетність фірми, що пропонує свої послуги. Якщо фірма складається з двох співробітників, а єдиний контактний телефон - мобільний, то ви ризикуєте залишитися без передоплати і без необхідної стелі.

Чи вдасться заощадити на якості?

Очевидно, кінцева ціна натяжної стелі в першу чергу залежить від кількості квадратних метрів стельового покриття, але це не єдиний критерій оцінки сумарної ціни готової натяжної стелі. Після того як Ви порахували метраж і визначилися з матеріалом натяжної стелі необхідно порахувати кількість кутів, при складній конфігурації натяжної стелі кутів може бути більше чотирьох, або не бути зовсім. При розрахунку натяжної стелі також враховується метраж периметра і наявність криволінійних ділянок, що в свою чергу позначається на складності установки каркаса, обсязі додаткових робіт по монтажу і вартості натяжної стелі.
 
101-12
Заощаджена пара сотень гривень може обернутися солідної втратою. Якщо Вам оголошують вартість натяжної стелі не дивлячись - по телефону, швидше за все єдина мета таких установників взяти завдаток і зникнути разом з ним. Наша компанія настійно не рекомендує економити на своєму здоров'ї і нервових клітинах. Будьте пильні, остерігайтеся недобросовісних виконавців і шахраїв, на жаль, на ринку будівельних послуг це не рідкість.

Установка всіляких люстр, світильників, світлодіодного підсвічування, датчиків сигналізації і т.п. вимагає додаткових витрат на монтаж різноманітних опор, майданчиків або кронштейнів. На розрахунок вартості натяжної стелі впливають додаткові роботи по обходу всіляких перешкод у вигляді труб, що йдуть в стелю, повітроводів, висновків вентиляції і т.д. сукупність різноманітних факторів утворює фінальну ціну на натяжну стелю, тому найкраще довіритися професіоналу. Компанія Veerline пропонує завжди актуальні та цікаві ціни своїм клієнтам.

Потрібно пам'ятати, кожен проект по своєму унікальний і неможливо самостійно врахувати всі ймовірні особливості монтажу, а значить, сумарна вартість натяжної стелі може незначно варіюватися. Тому для остаточного розрахунку найкраще звернутися до менеджера компанії.