Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

1. Не міняти периметр приміщення після проведення вимірів і складання креслення і кошторису. 2. У момент підписання договору затвердити кількість і напрямок швів. 3. Виконати вимоги з підготовки приміщення перед установкою натяжної стелі, наведені нижче.

Перед установкою натяжних стель необхідно: - забезпечити вільний доступ до стін по всьому периметру

.

доступ монтажников к стенам

- закінчити всі оздоблювальні роботи стін і стелі. Керамічна плитка повинна бути якісно покладена без пустот до базової стелі. Всі гіпсокартонні конструкції повинні бути надійно закріплені і витримувати зусилля на відрив не менше 10 кг/м.п. Поклейку шпалер рекомендовано закінчити за 3 дні до монтажу натяжна стельової системи. - при монтажі натяжної стелі повітря буде розігрітий до 50С, тому необхідно прибрати з приміщення Кімнатні рослини і домашніх тварин, цінні предмети і речі, яким може нашкодити нагрів.

монтаж натяжных потолков сопровождается нагревом 50град

- якщо гіпсокартонна конструкція передбачає приховане підсвічування, то ніша під приховане світло повинна бути висотою не менше 10см і глибиною не більше 4см.

нежелательная глубина нишиНиша для скрытой подсветки

- перед проведенням монтажних робіт при необхідності готується поверхня базової стелі: виключається осипання штукатурки, побілки, фарби та інших сторонніх матеріалів і предметів (шурупи, цвяхи і т. п.)

подготовка перед монтажом

- простір за натяжною стелею має бути герметичним (закладені технологічні щілини, шви). В іншому випадку натяжне полотно буде провисати або притискатися до базового стелі.

надувание потолочной пленкивтягивание потолочной пленки

- перед установкою натяжної стелі всі освітлювальні прилади, вентиляційні решітки, датчики пожежної сигналізації повинні бути придбані і надані монтажній бригаді. Місця їх установки повинні бути обумовлені в договорі (позначені в кресленні) і нанесені на базовій стелі.

крепления до начала монтажа

- при виборі освітлювальних приладів бажано проконсультуватися з фахівцями компанії-установника. А саме: 1. Особливу увагу необхідно приділити потужності ламп. Так, для звичайних ламп розжарювання вона не повинна перевищувати 60 Вт, для галогенних 35 Вт. 2. При використанні люстр з лампами, спрямованими вгору, щоб уникнути деформації і оплавлення натяжної стелі, необхідно витримати мінімально відстань від ламп до натяжного полотна (в сантиметрах) Рівне потужності самої лампи (ВАТ).

люстры со смотрящими вверх лампамижелательный вид люстр

- всі монтажні роботи з прокладання електропроводки, кріпильних елементів повинні бути виконані до початку установки натяжних стель.

место крепления

- перед установкою натяжної стелі замовник повинен вказати місця проходження прихованої проводки, газових і водопровідних труб. При відсутності даної інформації компанія-установник знімає з себе відповідальність за можливі пошкодження комунікацій.

прохождение коммуникаций