Існує 7 технологій монтажу світлових стель. І буває так, що на одному об'єкті ми встановлюємо кілька рішень. Сьогодні ми розповімо про два типи підсвічування: лайтбокс і по периметру.

Ці світлові натяжні стелі встановлені на одному об'єкті в Харкові. Наша монтажна бригада впоралася за один повний робочий день. Попередньо технолог обговорив із замовником всі нюанси проекту і виконав розрахунки. Це важливий момент, оскільки неправильний розрахунок потужності і кількості діодного підсвічування, яка потрібна, призведе до того, що в приміщенні буде темно.

У підсумку: використовували 3 трансформатора по 200 Вт і 50 метрів діодної Motoko premium 120led / M. безшовні білі сатинові полотна S303 від MSDN premium. 

 

Світлова натяжна стеля лайтбокс

 

Особливість цієї технології:

  1. Встановлюється підстава для LED-стрічки на стельове перекриття. Важливо дотримати правильні відступи, щоб світіння було рівномірним.
  2. У профіль кріпиться LED-стрічка.
  3. Монтується основне полотно, яке буде розсіювачем.
  4. Люстра або точки не потрібні, світловий натяжна стеля виступає в якості основного джерела освітлення.

 

Світлова натяжна стеля з засвітленням по периметру.

 

 

Особливість цієї технології:

  1. Установка чорнової стелі. Оскільки це приватний будинок, перекриття з елементами дерева, може сипатися пил, сміття. При використанні підсвічування все це буде видно на полотні натяжної стелі. Щоб результат був бездоганним, ми використовуємо плівку під основний ярус стелі. 
  2. Монтаж алюмінієвого посиленого профілю, що гарантує надійне кріплення полотна без провисання . Установка діодної стрічки. Можна використовувати профіль з нішею під стрічку, а можна - звичайний профіль з установкою стрічки вище його площини. Другий варіант був використаний на цьому об'єкті, щоб зробити плавний перехід в яскравості світіння від країв до центру стелі.
  3. Установка чистового полотна зверху. Led стрічка залишається за площиною плівки. В результаті виходить акуратна світлова стеля з м'яким засвіченням по контуру.
https://youtu.be/sJHFjHXEmCU

Veerline встановлює світлові натяжні стелі ще з тих часів, коли не було спеціальних профілів. Наш досвід дозволяє встановлювати найскладніші конструкції якісно і в строк.

Кожна конструкція унікальна, тому кожна ціна світлової натяжної стелі розраховується індивідуально. Хочете купити натяжні стелі в Харкові? Залишайте заявку, і ми зв'яжемося з вами, щоб прорахувати ціну для вашого об'єкта.