Світлодіодними натяжними стелями називають такі, в монтажі яких використовується діодна стрічка. Це може бути стеля-світильник з напівпрозорого полотна, світлові візерунки, які створюються за допомогою LED стрічки в запленочном просторі.

З появою, а потім розширенням асортименту так званих колірних профілів з'явилася можливість створювати більш складні конструкції. Наприклад:

  • ширяюча натяжна стеля з діодним підсвічуванням по контуру, який монтується за допомогою стінового або комбінованого профілю;
  • натяжна стеля зі світловими лініями, які створюються за допомогою стельових профілів, які кріпляться до перекриття;
  • підсвічування ніш з прихованими карнизами, в сучасних профілях для установки стельового карниза без гіпсокартону, передбачено місце для діодної стрічки.

 

Натяжні стелі з підсвічуванням можуть бути як єдиним джерелом штучного світла в приміщенні, так і доповнювати світильники. Значить може бути потрібна стрічка різної потужності. Тому, щоб рівень освітленості в приміщенні був комфортним, ми рекомендуємо порадитися з нашим технологом перед установкою.

 

Натяжні стелі з підсвічуванням на об'єкті

https://youtu.be/9vfR14TiR00

У 2020 тенденція зберігається, коли дизайнери інтер'єрів продовжують активно використовувати ніші під світильники, а також світлові лінії в своїх проектах. Veerline має все необхідне обладнання, комплектуючі деталі, щоб виконувати монтаж швидко і з мінімальною кількістю відходів і сміття. А головне-має успішний досвід реалізації таких проектів.

Наприклад, квартира в ЖК Ньютона. На даному об'єкті команда veerline виконала комплексне замовлення і встановила стелі у всій квартирі. Але особливу увагу хочеться приділити передпокої.

Тут була встановлена натяжна стеля зі світловими лініями. При монтажі використовувався стельовий профіль Flexy з матовим розсіювачем, а також біле натяжне полотно.

 

 

Замовлення виконано в строк, відповідає дизайнерській візуалізації і був прийнятий з першого пред'явлення. Хочете собі стелю з актуальним дизайном-звертайтеся в Veerline.