Стильні та лаконічні, непомітні, але доповнюють інтер'єр – сучасні натяжні стелі від Veerline. Черговий зданий об'єкт на вул. Клинська підтверджує тенденції 2018: білі полотна вигідно підкреслюють екологічний лофт і незвичайні акценти. Команда veerline впоралася з роботою за 2 дні. Монтували 80 кв. м. полотна MSDN Premium. Світильники-підвіси і великі люстри встановлювали наші співробітники. За необхідності в місцях стиків стінових панелей і стелі виконувалися акуратні обводи. Кухня, спальня і кабінет-вітальня оформлені з використанням дерева. Саме сучасна натяжна стеля білого кольору допомгла оптимально реалізувати задумку дизайнера.

натяжные потолки в новостроелюстра для современного натяжного потолкаНатяжной потолок на кухне ХарьковПодвесные люстры для натяжного потолкасовременные натяжные потолкиПотолок под ключ

Сучасні стандарти установки натяжних стель

Окремо хочеться зупинитися на установці освітлювальних приладів. Компанія Veerline дає гарантію три роки на якість монтажних робіт. Це зобов'язання має на увазі і відповідальність за якість кріплення світильників і люстр. Але надійність не повинна суперечити красі, що наша команда ще раз довела на об'єкті по вул.Клинська. Спот-система має дуже вузьку заставну, тому якщо встановити термокольца, вони будуть помітні. Щоб монтувати без них, фахівці veerline проклеювали посилюючі латки. Фантазійна люстра була встановлена безпосередньо, оскільки у неї дуже тонкий кріпильний трос, для цього також знадобилося зміцнення полотна. Ну і важко не відзначити люстру "павук" , яка важить більше 15 кг. вона також закріплена надійно, з дотриманням всіх сучасних стандартів і норм.

современные натяжные потолки Харьковдизайн потолковсовременные натяжные потолки 2018Натяжные потолки и декор

І щоб ви змогли наочно уявити, які стильні сучасні інтер'єри виходять зі стелями Veerline, кілька візуалізацій.

Изумрудный городклинскаясовременный интерьернатяжной потолок Харьков

Залишайте заявку на прорахунок! А щоб отримувати максимум корисної та актуальної інформації, стежте за нами в Instagram.