Краса в деталях: натяжні стелі складної форми

Безліч джерел розповідає про те, що за допомогою натяжних полотен реалізовуються і розкриваються фантазійні дизайнерські задумки, але інформації про те, як саме це здійснюється – зовсім мало. Тому креатив часто зводиться до фотодруку, змішання фактур, колористики, але цього буває недостатньо. Отримати абсолютно унікальний інтер'єр допоможе натяжна стеля складної форми. Звичайно, в цьому випадку зростають вимоги до компанії, якій ви довірите установку. Маючи значний досвід подібних робіт, можемо стверджувати, що успіх у цій справі криється в грамотному монтажі і взаєморозумінні замовника і представників компанії. Якщо ідея вже народилася, проконсультуйтеся з фахівцями Veerline, як краще її реалізувати. А якщо ви все ще в пошуку, наша галерея допоможе вам визначитися.

Якими бувають натяжні стелі складної форми

Натяжна полотно зазвичай представляють у вигляді рівної, закріпленої площині. Найпростіший спосіб внести новизну-зробити її похилою. З одного боку стеля буде нижче, з іншого вище, а в цілому вийде цікава перепланування без внесення капітальних змін. Найпоширеніший натяжна стеля складної форми-це дворівневі і багаторівневі конструкції, монтовані із застосуванням гіпсокартонних каркасів. Причому елементи можуть бути несиметричними. Дуже ефектно виглядають криволінійні форми, що повторюють елементи декору приміщення або меблів. За рахунок використання цього варіанту обробки в поєднанні з різними кольорами приміщення може бути візуально розділене на окремі зони. Арочний натяжна стеля складної форми має на увазі створення плавного переходу від перекриття до стін. При цьому воно може бути виконано як з двох сторін, так і асиметрично за допомогою полотна. Поєднуючи цей ефект з фотодруком, можна створити ілюзію алеї в парку. За таким же принципом створюються куполи і склепіння з ПВХ плівки. Локально використовуються різноманітні увігнутості і опуклості полотна, які можуть бути як окремим елементом з плавними або різкими переходами, так і частиною загального інтер'єру, забезпечуючи, наприклад, гармонійний перехід від колони до стелі. Колона також може бути виконана в загальній стилістиці з стелею з ПВХ плівки. Ще одним варіантом натяжної стелі складної форми є хвилеподібна поверхня. Висота і довжина хвилі при цьому може варіюватися і переходити на стіни. Особливо ефектно такий декор виглядає в басейнах, а також в нічних клубах, ресторанах. Дуже часто складні варіанти обробки супроводжуються інтегрованою світлотехнікою, яка в сукупності з натяжною стелею створює солідне і оригінальне приміщення.

Роботи будь-якої складності від Veerline

Компанія Veerline із задоволенням встановить для Вас натяжну стелю складної форми. Звичайно, такий вид обробки вимагає великих витрат часу, проте якісний результат буде забезпечений. Після узгодження деталей ми створимо для Вас 3D-візуалізацію, яка дозволить оцінити масштаб ідеї. Далі іде узгодження деталей і підписання договору, із зазначенням підсумкової вартості.

На натяжну стелю складної форми, так само як і на всі інші варіанти, компанія Veerline надає гарантійний сертифікат: 3 роки на механічну міцність конструкції і 12 років на незмінність і стійкість кольорів і форми.