У даній статті розглянемо нестандартну ситуацію-обхід шафи-купе натяжною стелею.  Цей варіант кріплення використовується в разі, якщо шафа купе вже встановлена. При цьому відстань між базовою стелею і шафою-купе занадто мало для монтажу стелі, а пересунути шафу з якихось причин не представляється можливим.
 Монтаж таких стель дещо відрізняється від стандартної установки і, як правило, монтується в два етапи. Викликавши фахівця компанії-установника натяжної стелі обговоріть з ним всі деталі, що стосуються шафи, і вкажіть остаточне його розташування.  На місці замірник прийме рішення по монтажу натяжної стелі - кріплення безпосередньо до шафи або кріплення стельовим профілем до базової стелі по контуру шафи.  Від цього буде залежати остаточна ціна монтажних робіт. Виберіть фактуру і колір натяжної стелі, затвердите кількість і види освітлювальних приладів. Підписати договір можна в офісі компанії або безпосередньо на об'єкті. Замірник має при собі всі необхідні для цього документи.

Після підписання договору, монтажна бригада приступає до першої частини монтажу – установка профілю по периметру приміщення і по контуру шафи-купе.  Форма кришки шафи не перешкода і може бути як прямокутної, так і криволінійної.  Коли профіль буде встановлений - контрольний замір приміщення.

Другий етап-виготовлення полотна і його монтаж. Установка освітлювальних приладів і декоративної вставки.

 

 .