Останнім часом натяжні стелі стають все більш популярні. Конкуренція на ринку знизила собівартість, а удосконалення технологій виробництва натяжних стель зробило їх більш доступними для громадян.  Все частіше можна побачити натяжні стелі в держустановах, закладах громадського харчування, розважальних комплексах і, звичайно ж, приватних квартирах і будинках. Вартість квадратного метра французької натяжної стелі на сьогоднішній день дорівнює вартості змонтованого метра квадратної стелі з гіпсокартону.  Однак не тільки ціна є основним критерієм у виборі натяжної стельового покриття. Сучасні французькі натяжні стелі мають ряд переваг перед іншими способами обробки: по-перше, дозволяють приховати комунікації та існуючі вади базової стелі. Стики плит перекриттів, нерівності і дефекти базової стелі, труби і вентиляційні повітроводи значно ускладнюють ремонт вашої стелі традиційними способами. Часом для вирівнювання стиків плит стелі йде не один десяток кілограмів будівельних сумішей, витрачаються значні сили і засоби. За допомогою натяжної стелі ви зможете не тільки заховати недоліки, але і ідеально вирівняти стельову поверхню за мінімальний час.По-друге натяжні стелі ніколи не спотворюються, не деформуються при усадці будинку. При ремонті нового житла (новобудови) вибір натяжної стелі буде найбільш правильним.
Адже будь-яка свіжо-побудована будівля має особливість "сідати". Від цього на вашії пофарбоваії, пошпаклеваннії або обклеяннії шпалерами стелі можуть з'явитися тріщини, надриви, спотворення. Натяжна стеля виготовляється з міцної, еластичної поліхлорвінілової плівки, тому їй не страшні такі особливості новобудов. По-третє, натяжні стелі дуже міцні і не пропускають воду. При затопленні вас сусідами зверху натяжне полотно затримає воду, тим самим врятує дорогий ремонт і майно. Особливо актуально це властивість натяжної стелі при використанні його на кухнях і у ванних кімнатах. Там витоку води зверху найбільш вірогідні. У будь-якому випадку, не намагайтеся злити воду з натяжної стелі самостійно. Обесточьте освітлювальні прилади і викличте фахівця компанії. По-четверте, установка таких стель триває всього лише кілька годин, при цьому процес підготовки і кількість будівельного сміття мінімальні. Замовивши натяжну стелю, ви можете розраховувати на оперативну безкоштовну доставку натяжної стелі до вас в найкоротші терміни. Бригада досвідчених монтажників акуратно змонтує натяжну систему. Час монтажу залежить від площі і складності стелі.
Наприклад, натяжна стеля прямокутної форми площею 20 квадратних метрів з однією люстрою монтується за 5-6 годин. Будівельного сміття монтажна бригада не залишає. По-п'яте, різноманіття фактур і форм, широка колірна гамма натяжних стель.  Блиск лакової (глянцевої) натяжної стелі, класичний строгий стиль матових стель, оригінальність декоративних натяжних стель дозволяє втілити в життя найсміливіші фантазії замовника. А можливість комбінувати натяжні стелі різних кольорів і фактур, виконувати багаторівневі конструкції, здійснювати переходи з однієї площини в іншу значно розширюють дизайнерські можливості.
По-шосте, натяжні стелі прості в експлуатації і обслуговуванні. Сертифіковані натяжні стелі Veerline не накопичують статичну електрику, не вбирають в себе запахи, не виділяють шкідливих речовин (алергенів), не підтримують горіння. Натяжне покриття невибагливе в догляді, при необхідності досить акуратно протерти стелю чистою м'якою ганчіркою. По-сьоме, гарантія на натяжну стелю становить 12 років. Натяжні стелі не вигоряють і не втрачають свій колір з плином часу, вони не тріскаються і не вимагають фарбування.