Натяжні стелі з підсвічуванням надають простору оригінальність, зонують приміщення, доповнюють різноманітні дизайнерські задумки.

Їх монтаж неможливий без застосування напівпрозорої плівки, що пропускає світло на 40-60%. Ця властивість дозволяє розміщувати джерела світла під полотном, створюючи ефект розсіяного освітлення, при цьому деталі стелі та обладнання під плівкою, за умови якісної домонтажної підготовки-непомітні

. poluprozrachka (3)

Також при установці напівпрозорих натяжних стель небажано наявність швів, а це означає, що рулони повинні бути максимально широкими. Компанія Veerline пропонує напівпрозорі німецькі полотна Renolit (до 2 м. ширини) і китайські MSDN Premium (до 3,2 м.ширини) молочного кольору, а також висококласний Широкоформатний друк на них. Наші технології дають можливість створювати:

  • декоративні варіанти оформлення, наприклад, літнє блакитне небо з білими пухнастими хмарами, що особливо ефектно виглядає в домашньому інтер'єрі;
  • великі ділянки стелі з білим м'яким світлом, що гармонізують атмосферу в офісі.

Діодна стрічка, що монтується під полотно, відрізняється довговічністю, тому не варто побоюватися необхідності міняти перегорілі елементи. За вашим бажанням може бути встановлена RGB-стрічка з пультом-контролером, що дає можливість змінювати колір підсвічування. Особливо це актуально для закладів, але буде доречно і в домашньому інтер'єрі.

poluprozrachka (1)poluprozrachka (2)

Наша команда має значний досвід створення багаторівневих нестандартних натяжних стель з підсвічуванням і використанням напівпрозорих полотен від розробки концепції до її втілення. Фотографії наших об'єктів можна подивитися в галереї. Додатково відзначимо, що використання якісних світлодіодних стрічок в поєднанні з ПВХ плівками від Veerline пожежо-і екологічно безпечно.