Що таке перфорований натяжна стеля

Перфорація або отвори – ще одне декоративне рішення в сфері установки натяжних стель. Це двошарова конструкція, що включає нижній (основний) шар, і верхній, що представляє собою полотно з отворами.

За рахунок комбінування двох рівнів вдається домогтися унікальних візуальних ефектів, створити додаткову глибину і обсяг. Слід зазначити, що використовувані плівки можуть мати будь-яку фактуру і колір, а перфорація може мати будь-який вид, розмір і розташування.

 резные натяжные потолки

Плюси і мінуси установки перфорованих натяжних стель.

Одним з ключових моментів при виборі натяжної стелі з перфорацією є відкриваються дизайнерські можливості. Особливо цікавими стануть експерименти з освітленням, оскільки його можна помістити як під нижній шар, якщо зробити його напівпрозорим, так і між шарами, і зовні. Ще можна використовувати кольорову LED-підсвічування або Елементи «зоряного неба», і навіть комбінувати перфорацію з фотодруком на натяжних полотнах. Такий тип оформлення не тільки володіє всіма перевагами ПВХ плівок, екологічністю, надійністю, гіпоалергенністю, пожежобезпечністю, але і покращує акустику в приміщенні. Однак у натяжних стель з перфорацією є і свої мінуси. Оскільки необхідна відстань між рівнями становить 5 см, то загальна втрата висоти складе 8-12 см.а в силу своїх конструктивних особливостей такий вид оформлення зажадає додаткових зусиль при збиранні. Отже, перфоровані натяжні стелі будуть актуальні для високих і об'ємних приміщень. Особливо вигідно вони будуть виглядати в нічних клубах, кафе та інших подібних закладах

. перфорациярезной потолокнатяжной потолок резнойnew2

У Вас з'явилася ідея перфорованого натяжної стелі? Звертайтеся в Veerline, ми допоможемо вам продумати і втілити технічну сторону вашої дизайнерської задумки.