Можливості, які надають ПВХ плівки – вельми великі: це не тільки оформлення стель, але і стін. Широка палітра кольорів і фактур, представлених в асортименті Veerline, допоможе зробити Ваш інтер'єр ексклюзивним, а широкоформатний фотодрук воістину художнім.

wall panel1 wall panel2

З'єднання на натяжних стінах ледь помітні, а ширина рулонів до 5 м.дозволяє здійснити повністю безшовний монтаж в більшості випадків. Якщо ви не хочете ПВХ плівку, ми можемо запропонувати тканинні полотна Clipso. На відміну від інших видів арт шпалер натяжні стіни функціональні і міцні, прості в догляді і гіпоалергенний. Вони не накопичують пил і дозволяють легко, із застосуванням спиртовмісного засобу, видаляти будь-які забруднення. Великою перевагою є "чистий монтаж". Установка натяжних стін не займе багато часу, так само як і прибирання після неї. Такий варіант обробки нетоксичний, не боїться протягів і не має запаху: ви зможете експлуатувати приміщення в звичному режимі в той же день.

IMG_1776

Важливою перевагою натяжних стін є можливість заховати комунікації, звуко - і теплоізоляційні панелі під полотнами. А сама конструкція займе мінімум місця: відстань від перекриття до плівки складе 1-3 см.

Наша команда за роки роботи накопичила досвід виготовлення і монтажу різноманітних конструкцій з ПВХ полотен. За вашим бажанням за допомогою технологій, використовуваних при установці натяжних стель, можна навіть візуально змінити геометрію стін або виконати внутрішнє підсвічування.