Натяжні стелі з ПВХ плівки встановлюються в будь-яких опалювальних приміщеннях і будуть доречні в спальнях, залах, віталень і кухнях. Найбільш актуальні натяжні стелі в приміщеннях з постійно підвищеною вологістю - душових, басейнах, ванних кімнатах. Такі приміщення вимагають особливої уваги при виборі оздоблювальних матеріалів як для стін і підлоги, так і для стелі.
натяжной потолок в бассейне  

Випаровування води, конденсат, вогкість вкрай негативно впливають не тільки на зовнішній вигляд обробки, але і на гігієну приміщення в цілому. Натяжні стельові покриття ось уже більше 20 років використовуються у всьому світі як одні з кращих оздоблювальних матеріалів для стель в басейнах і ванних кімнатах. Завдяки високим експлуатаційним властивостям і унікальним характеристикам (висока міцність, водонепроникність) натяжні стелі не мають собі рівних в обробці приміщень з підвищеною вологістю. Натяжна стеля з легкістю переносить пряме попадання води. На поверхні натяжної стелі не накопичується конденсат, не залишається розлучень і плям.

У ваннах і басейнах рекомендовано застосовувати лакові натяжні стелі. Дзеркальний ефект стелі візуально збільшить, як правило, маленьку ванну кімнату, зробить її візуально більше і світліше. У громадських і приватних басейнах гра світла і відображення водної поверхні в натяжній стелі створить неповторні відблиски.

Класичну стелю білого кольору все рідше зустрічається у ванних і душових. Величезний вибір кольорів і відтінків ПВХ-плівок дозволить підібрати стельове покриття в тон з кахлем або малюнком на керамічній плитці. Доречно натяжне покриття синього або блакитного кольору, що асоціюється з водою і спокоєм.

натяжные потолки в ванной 

Натяжна стеля у ванній може бути практично будь-якої форми. Різноманітний конструктив дозволяє приховати всі недоліки базової стелі, електропроводку, вентиляційні повітроводи. Однією з часто замовлюємих форм натяжної стелі для ванної або басейну є «хвиля» (див.фото натяжних стель в басейні). Вона характеризується плавними вигинами полотна у вертикальній площині. Розташування такої форми може здійснюватися по одній, двом, чотирьом або більше сторонам. Красива і цікава форма стане оригінальною прикрасою вашого басейну.

Компанія Veerline пропонує вам прикрасити натяжну стелю як за допомогою оригінальної форми, так і за допомогою декоративної системи освітлення «зоряне небо». В даному випадку ефект розсипу зірок на стелі досягається за допомогою світлогенератора і оптиковолоконних світловодів. Використання оптиковолоконних систем в приміщеннях з підвищеною вологістю є ідеальним рішенням з точки зору електричної безпеки, тому що оптиковолоконний кабель не проводить електрики.

Також не слід забувати, що на натяжну стелю можна нанести будь-яке графічне зображення. Як ніколи доречні зображення водної тематики. Звернувшись до наших менеджерів, Ви отримуєте грамотні консультації щодо особливостей фотодруку на натяжних стелях, каталог зображень для Арт-друку з тематичними розділами, зразки друку на лакових, матових, сатинових полотнах. Сучасні натяжні стелі veerline відповідають всім вимогам гігієнічної та екологічної безпеки, тому їх можна використовувати в приватних ванних кімнатах, громадських басейнах і душових. Натяжні стелі у ванних кімнатах-практично і довговічно!