Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

Живі квіти приносять в будинок затишок. Про це знають всі, але, на жаль, мало хто прикрашає інтер'єр красивими трояндами, тюльпанами та іншими квітами. У людей немає часу на догляд за ними або коштів для того, щоб щотижня купувати новий букет.

Дизайнери пропонують знайти заміну живим рослинам і оформити будинок знову ж квітами, але намальованими. Вони не вимагають підвищеної уваги, не в'януть і не перестають прикрашати інтер'єр роками.

Зображення ніжних барвистих бутонів на натяжних стелях і стінах додасть інтер'єру належний настрій

.  фотопечать на натяжных потолках

Як правило, рослинні мотиви потрібні не для всієї кімнати. Квітами прикрашаються лише її частини. При цьому тон флористичного малюнка повинен повторюватися в елементах декору, а також бути протилежним кольору стін. Елегантно виглядає поєднання кольорів як на натяжних стелях, так і на шторах і на оббивці м'яких меблів.


Важливо враховувати стиль, в якому виконаний дизайн інтер'єру. Наприклад, приміщенню, оформленому під стиль кантрі, підійдуть стримані рослинні мотиви. Зображення квітів повинно бути зроблено у вигляді народної творчості. Як правило, вони поєднуються з предметами з дерева. Дрібні квіточки розташовуються на кремовому тлі.

Користується популярністю вікторіанський стиль. Він підходить для тих, хто любить прикрашати будинок антикваріатом. Даний напрямок в дизайнерському мистецтві, створює старомодну обстановку в інтер'єрі, але вона дуже приваблива, особливо укупі c квітковими мотивами

.

Сучасні стилі не позбавлені яскравих фарб.

Тут рослинний візерунок використовується по мінімуму, але він присутній.  У сучасному інтер'єрі можна побачити абстрактні квіткові композиції на натяжних стінах. Вони володіють великими розмірами, проте концентруються тільки в одному місці, грають роль картини. Подібним чином прикрашають фіранки, оббивку меблів. Великий візерунок наноситися тільки в певній частині предмета інтер'єру. Добре виглядають стилізовані тюльпани, півонії, дикі квіти.

Якщо ваша квартира, незважаючи на відсутність живої зелені, буде нагадувати квітучий сад, то, яка б не була погода за вікном, вдома все одно буде панувати настрій теплого і ласкавого літа.  Квіткові мотиви зараз знову входять в моду.

Отримання флористичного малюнка на стелі можливо шляхом нанесення його на полотно натяжної стелі за допомогою широкоформатного принтера. У розділі "фотодрук «компанія» Veerline «надає своїм потенційним клієнтам тематичну добірку "квіткові мотиви". Завдяки їй ви можете підібрати вподобане вам зображення.  Також можливе створення індивідуального проекту оформлення стельового покриття.