Спальня є особистим простором людини, навіть якщо вона належить сімейній парі. У цій кімнаті людина проводить значний час, в основному відпочиваючи або занурюючись в сон. Це передбачає відповідне оформлення спалень. Для того щоб отримати неповторний інтер'єр такої кімнати варто використовувати натяжні стелі, вони допоможуть створити затишну і розслаблюючу атмосферу.

101-44
Кожне дизайнерське рішення з використанням подібних полотен може бути не тільки оригінальним, але і практичним. Природно, що перш ніж встановлювати натяжні стелі необхідно підібрати їх за кольором і фактурою під інтер'єр спальні. Крім того, подібне полотно повинно підходити під стиль і загальну дизайнерську ідею. Класичний дизайн спальні добре доповнюють матові стельові покриття, також цілком підходять світлі відтінки. Хай-тек і модерн зажадають зовсім інших натяжних полотен. До них, як правило, більш підходять глянцеві матеріали, здатні надати оформленню кімнати вишуканість і особливий шарм
.200-9 

Сьогодні модно використовувати контрастні відтінки, обробляючи стіни, стелю і підлогу в різні кольори, використовуючи особливі колірні рішення для меблів. Чимало спалень спеціально затемнюють, але найчастіше людині необхідне в них гарне світло в темний час доби. Для цього варто застосувати сатинові фактурні натяжні стелі, вони прекрасно розсіюють і відбивають світло, завдяки цьому кімната відмінно освітлена. Створення візуальної глибини за рахунок застосування оксамитових полотен дозволить створити в спальні затишну обстановку. Фотографічні малюнки на стелі також є прийнятним рішенням для цієї кімнати, головне грамотно підібрати зображення.

Натяжні полотна - це чудові екологічно чисті покриття. Вони не викликають алергічних реакцій, не виділяють шкідливих речовин, не вбирають бруд, пил, запахи. На них практично не розмножуються мікроорганізми, не утворюється грибок і цвіль. За рахунок унікальних властивостей вони затримують воду при затоці стелі і захищають обстановку і меблювання від впливу вологи.

Більшість різновидів натяжних стель володіє високими звукоізоляційними характеристиками. Це дозволяє зробити спальню тихим і спокійним місцем, де легко заснути і добре відпочивати. Замовити французькі натяжні стелі дуже просто. Достатньо зателефонувати нашим менеджерам за телефонами (057) 757-20-00, (050) 300-80-37