Здано черговий об'єкт. Ми часто встановлюємо натяжні стелі на Салтівці. Тому, якщо ви роздумуєте замовляти у нас чи ні - напишіть нам, напевно ми ставили стелі у вашому будинку або районі. Але в цей раз був приватний будинок.

Історія натяжних стель починається задовго до фактичного монтажу:

  • попередній прорахунок і узгодження вартості;
  • виїзд технолога на об'єкт для остаточних вимірів і укладення договору;
  • підготовка матеріалів та комплектуючих до монтажу.

 

Зверніть увагу, ми в Veerline нарізаємо профіль заздалегідь, а це значить, що монтаж ваших натяжних стель буде проходити швидше, а сміття буде ще менше. Чистота - це один з трьох китів компанії поряд з перфекционизмом в деталях і пунктуальністю. Тому ми навіть використовуємо перфоратор з пилососом, щоб пилу було якомога менше і завжди прибираємо за собою.

 

Натяжні стелі в приватний будинок на Салтівці

Всього ми встановили 7 натяжних стель загальною площею близько 100 кв.м. Кількість стель = Кількість полотен, які ми встановлюємо. Тому, якщо монтуються світлові лінії з напівпрозорої плівкою, це вважається за окрему стелю.

Як тільки будуть готові фото з повним ремонтом, а також меблями, ми доповнимо статтю красою. А поки ділимося чорновими фото.

 

На цьому об'єкті ми використовували як традиційне освітлення, так і підсвічування за допомогою діодних стрічок:

  • коридор - дві лінії з діодними стрічками;
  • ванна - натяжна стеля з контурній підсвічуванням;
  • кухня - напівпрозора стеля 4 м на 30 см над робочою зоною;
  • в кімнатах - звичайні люстри.

Крім транслюцентної плівки використовувався білий сатин MSD Premium. Завдяки розмірам рулону натяжні стелі виходять безшовними при ширині приміщення до 5 м.

Якщо ви хочете натяжні стелі в Харкові на Салтівці, звертайтеся в Veerline, будемо раді допомогти.