Компанія Veerline пропонує послуги з виготовлення виставкових стендів різної складності. Використання ПВХ полотен і технологій, що застосовуються при виробництві натяжних стель, дозволяє створювати різноманітні конструкції: від простих розтяжок до павільйонів різних геометричних форм. Ми зробимо хвилясті, ламані, похилі і будь-які інші варіанти стендів. Виготовлення на основі алюмінієвого профілю полегшує конструкції і робить їх довговічними.

27 07 2014 - 1

Наші фахівці підберуть оптимальний для Ваших цілей матеріал плівки, а наявність принтера, що забезпечує деталізований повнокольоровий друк з великою площею заповнення, і різноманітність кольорів допоможуть втілити яскраві рішення і передати Корпоративний стиль. Якщо у Вас є ідея, але немає дизайнера, який здатний оформити її у вигляді макета, ми зможемо допомогти, виконавши проект під ключ. При необхідності команда Veerline доповнить ваш виставковий стенд підсвічуванням: діодними, неоновими стрічками, галогенними лампами або іншими типами. Ми маємо значний досвід монтажу освітлювальної техніки в поєднанні з натяжними полотнами, тому Ви отримаєте прогнозовано якісний результат. Ми виготовляємо як стаціонарні, так і Мобільні виставкові стенди. ПВХ плівка досить зносостійка і невибаглива в догляді, що особливо важливо для розбірних конструкцій, які транспортуються, зберігаються, але при цьому повинні мати акуратний зовнішній вигляд.

Замовляючи виставкові стенди з високоякісної ПВХ плівки у професіоналів Veerline, ви підкреслите високий статус своєї компанії. Її яскраве уявлення-це запорука уваги до Вашого бізнесу з боку клієнтів, і зростання вашого прибутку.

zgotovlenie-vystavochnyx-stendovstend