Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

верхнегиевская

Житловий комплекс "будинок на Холодній Горі" цікавий своєю архітектурою. Це чотириповерхова цегляна будівля квадратної форми з автономним опаленням в кожній квартирі. Планування в квартирах вільні, що не сковує і дає можливість зробити планування під себе. На даний момент будинок зданий в експлуатацію. Йдуть внутрішні оздоблювальні роботи.

Компанія Veerline займається монтажем натяжних стель в новобудовах, адже вони відмінно доповнюють свіжий ремонт. Новобуд за адресою вул. Верхньогіївська 89В не виняток

.

Нижче представлені деякі фото наших робіт з даного об'єкта:

натяжные в новострое (1) натяжные в новострое (4)натяжные в новострое (2) натяжные в новострое (3) 

Для нових будинків натяжні стелі є ще й прекрасною страховкою: після здачі будинок буде «осідати», а зміщення призводять до тріщин в обробці. ПВХ полотна, закріплені на алюмінієвому профілі, не змінять свого зовнішнього вигляду. А їх здатність витримувати великі навантаження і не пропускати вологу врятує Ваш ремонт в разі затоплення сусідами зверху. Безліч забарвлень, типів полотен, технік монтажу розширюють простір для Ваших задумів. Для Вас можуть бути виготовлені як звичні однорівневі білі матові стелі, так і багаторівневі складні конструкції з комбінацією полотен і підсвічуванням. А завдяки японському принтеру ви зможете отримати яскраві і детальні фотозображення, здатні прикрасити будь-який інтер'єр. Монтаж здійснюється оперативно, без великої кількості будівельного сміття. У найкоротші терміни фахівці Veerline зможуть встановити натяжні стелі у всій вашій квартирі: завдяки їх властивостям, немає місця в будинку, де б їх не рекомендувалося використовувати. І на кожен окремий об'єкт ми надамо гарантійний сертифікат: три роки на якість монтажу і дванадцять років на полотно.

Оформляючи замовлення в компанії Veerline, ви завжди можете розраховувати на вигідні пропозиції. Наприклад, постійно діє акція "Щасливі дні", що дає право на 2% знижку при подачі заявки на замір у вихідні.