Наші клієнти цікавляться багатьма моментами з приводу натяжних стель з діодним підсвічуванням. Ми ще раз хочемо звернути увагу на кілька ключових моментів, які забезпечать красу і гармонію у Вашому інтер'єрі.

Основні питання, що виникають у наших замовників: 1. Чи потрібна установка додаткової конструкції для підсвічування? 2. Якщо так, то які вимоги пред'являються до неї? 3. Чи будь-який матеріал полотна підходить для стель з діодним підсвічуванням? Відповідаємо. Установка підсвічування має на увазі монтаж гіпсокартонної конструкції-ніші, в яку буде монтуватися гнучка діодна стрічка. Обійтися без цього не можна.

Така ніша повинна відповідати ряду вимог, в іншому випадку установка натяжних стель зажадає додаткових витрат для забезпечення надійного кріплення. Базові параметри: глибина короба не повинна перевищувати 7 см., а висота обмежуватися мінімальним розміром 10 см

Ниша для скрытой подсветкинежелательная глубина ниши

Що стосується типу полотна, то оптимальним варіантом є матові і сатинові натяжні стелі. Якщо ж вибрати глянцеві-діодне підсвічування перестане бути прихованою, відбиваючись в дзеркальній поверхні лакової плівки.

led 

Вихід, звичайно, є і в цьому випадку: • можна використовувати закриту нішу; • можна встановити rgb стрічку під полотном. У першому випадку необхідно виготовлення більш складної конструкції: всередині короба монтується діодна стрічка, а світло на стелю потрапляє з невеликого отвору. Використання ж другого варіанту можливо, якщо полотно буде напівпрозорим. Такий спосіб, крім іншого, вимагає ідеальної обробки стельового перекриття, що знаходиться безпосередньо за плівкою.

Дотримуйтесь наших порад. Вони допоможуть вам обзавестися незвичайним натяжною стелею з ефектною підсвічуванням без зайвих витрат.