Ми працюємо у звичайному режимі! Veerline - учасник єВідновлення

При монтажі натяжної стелі кожен підбирає відповідну для себе конструкцію, доповнену різними рішеннями. Справжньою класикою є ідеально рівна біла стеля, яка підійде до будь-якого інтер'єру і залишатиметься привабливою та актуальною незалежно від віянь моди. У той же час її можна доповнити особливою деталлю і стильним акцентом, яким є чорні ніші в натяжній стелі. Це нове слово в дизайні інтер'єру, яке стає все більш популярним. За допомогою подібних конструкцій можна встановити світильники та перетворити звичайний інтер'єр на дизайнерський.

Чорні ніші в натяжній стелі

Які переваги мають чорні ніші на стелі

Встановлюючи світильники в чорній ніші натяжної стелі, ви отримуєте одразу кілька суттєвих переваг:

 1. створення унікального дизайну;
 2. відповідність тренду на мінімалізм в оформленні приміщення;
 3. функціональність – розміщення у таких нішах невеликих світильників чи спеціальних трекових систем;
 4. збереження всіх позитивних властивостей, якими володіє полотно натяжного полотна (зокрема захист від затоплення, вологостійкість, можливість усунути всі нерівності стелі і зробити його ідеально рівним).

Якщо раніше ніша в натяжній стелі чорного кольору могла бути виконана виключно за допомогою гіпсокартону, то зараз використовуються більш сучасні технології, завдяки чому монтаж такої конструкції активно виконується при установці натяжних стель. Колір ніші не обов'язково має бути виключно чорним. Його можна підібрати в індивідуальному порядку, враховуючи переваги та потреби кожного клієнта. Також можна вибрати потрібний відтінок самого полотна натяжної стелі. Варіантів існує безліч, але все ж таки переважна більшість користувачів віддає перевагу чорно-білій класиці. Саме такий варіант чудово підійде для будь-якого стилю інтер'єру, у тому числі й таких популярних напрямків, як лофт, мінімалізм, хай-тек чи сканді.

Чорні ніші в натяжній стелі

Також необхідно врахувати, що до безпосереднього монтажу натяжної стелі та встановлення в ньому ніші потрібно виконати низку підготовчих робіт. До них відноситься розведення корисних комунікацій, штукатурка стін, поклейка шпалер, прокладка плитки і так далі. Найкращий спосіб зробити це з урахуванням усіх важливих деталей – це замовлення виїзної консультації від спеціалістів.

Що потрібно, щоб замовити стелі із чорними нішами

Перш ніж встановити чорні ніші на стелі, необхідно з граничною уважністю підійти до вибору підрядника для виконання цього завдання. Щоб результат точно збігся з вашими очікуваннями, зверніться за допомогою до компанії Veerline в Харкові. Замовляючи послуги від Veerline, ви отримуєте:

 • індивідуальний підхід та підбір оптимального рішення для кожного клієнта;
 • чесне формування ціни за підсумкові роботи;
 • використання нових технологій у процесі виконуваних робіт;
 • різні варіанти комплектації натяжних стель, що дозволяє кожному підібрати найкращий залежно від особливостей об'єкта та особистих переваг;
 • робота над проектом досвідчених спеціалістів;
 • якісне та оперативне виконання робіт за прийнятною вартістю;
 • високий рівень безпеки та надійності.

Чорні ніші в натяжній стелі

Для замовлення послуги та детальної консультації звертайтесь до спеціалістів Veerline за контактним номером телефону або залишайте заявку на офіційному сайті компанії. У другому випадку ви додатково можете отримати привабливу знижку, що зробить цю послугу ще вигіднішою.