Як не дивно, колір, що є еталоном класики в одязі, автомобілебудуванні та інших областях, мало використовується при оформленні приміщень, особливо житлових. Але якщо вам близький сучасний стиль, сміливо вибирайте чорні натяжні стелі. Це універсальне рішення: додайте яскраві кольори – вийде арт-деко, білий – ахроматичний мінімалізм. Всупереч розхожій думці, що він створює похмуру атмосферу, правильний підбір відтінку стін і меблів зробить інтер'єр стильним і затишним. Існує кілька правил установки натяжних стель чорного кольору: приміщення повинно бути досить високим і мати хороше освітлення як у вечірній час, так і в денний. Все інше-справа смаку. Звичайно, якщо ви не плануєте готичний дизайн, то слід додати контрастні кольори в оформлення стін, а також яскраві акценти у вигляді елементів декору. Елегантно виглядатимуть і вставки з білих полотен. Чорна натяжна стеля буде доречна і на кухні, і в спальні, і у вітальні, і у ванній. Хоча деякі вважають, що в спальні, наприклад, він буде виглядати занадто агресивно і дратівливо впливати на нервові процеси. Але варто врахувати, що смакові переваги у всіх різні, а ефект безодні, який створює натяжна стеля чорний глянець, дуже багатьом людям допомагає розслабитися і заснути.

черные натяжные потолкинатяжные потолки черного цвета

Натяжні стелі чорного кольору з установкою в Харкові

Найпопулярнішою фактурою для цього кольору є лакова. Її особливість-виняткова відображає здатність, яка в комбінації з великою навісною люстрою привнесе розкіш в загальну стилістику кімнати. приймати цей варіант за остаточне рішення, оцініть фото натяжних стель чорного кольору.

черный глянцевый натяжной потолок

Ви остаточно визначилися? Ми запропонуємо вам чорні глянцеві полотна Renolit (Німеччина), Lackfolie (Німеччина), MSDN Premium (Китай). Хочете знижку? Veerline регулярно проводить акції на окремі види плівок і робіт. Слідкуйте за сайтом і замовляйте за вигідною ціною чорні натяжні стелі Lackfolie. А якщо ви шукайте щось зовсім нове і незвичайне, ми запропонуємо декоративну перламутрову плівку Graphite або плівку з блискітками Galaxy.