Фото натяжної стелі для басейну

Басейн - це місце релаксації і єднання зі стихією, тому приміщення, в якому він знаходиться, має бути всебічно гармонійним. Це створює певні дизайнерські вимоги в незалежності від того, який це басейн: маленький домашній або громадського користування на велику кількість доріжок. При цьому оформлення повинно бути виконано з матеріалів, які будуть стійкі до підвищеної вологості і температурі, невимогливі в догляді. Стіни і підлога зазвичай оформляються керамічною плиткою, а довершують декор натяжні стелі для басейну. Вони володіють винятковими характеристиками, які роблять цей варіант оптимальним.

Натяжні стелі для басейну: раціональне рішення

Безумовною перевагою використання даної технології є відсутність потреби в попередній обробці приміщення. Більш того, натяжна стеля в басейні дозволить надійно і акуратно приховати всі комунікації, прокладені нагорі. Вологостійкий матеріал, з якого виготовлено полотнище:

  • захистить електропроводку;
  • не буде покриватися конденсатом, оскільки плівка досить швидко приходить в температурний баланс з
  • навколишнім середовищем;
  • позбавить Вас від грибкових уражень, що виникають при звичайній обробці.

За рахунок надійної технології спаювання смуг можна встановити натяжну стелю в басейні практично будь-якого розміру. Шви будуть ледь помітні, а прилягання матеріалу на стиках буде максимальним, що виключає можливість утворення цвілі в зазорах. Якщо ж площа приміщення буде дуже великий, буде потрібно установка додаткових профілів. В цьому випадку зростає важливість професійного монтажу. У компанії Veerline працюють фахівці з більш ніж п'ятирічним досвідом, а на установку надається гарантія 3 роки. У догляді такі стелі не вимогливі: досить звичайного поверхневого прибирання м'якими засобами. Вони можуть експлуатуватися більше 12 років без деформації, провисання або вицвітання.

Натяжна стеля в басейні: дизайнерський акцент

Як відомо існують різні варіації поверхні полотнища. Однак найбільш поширені натяжні стелі для басейну в глянцевому виконанні. По-перше, їх відбиваюча здатність доповнює і стилістично врівноважує воду, по-друге, вони мають більш широкий колірний ряд. Хоча в більшості випадків перевага віддається білому кольору або відтінкам синього. У цьому можна переконатися, розглядаючи фото в нашій галереї. За бажанням замовника компанія Veerline може встановити натяжне полотно на стелях зі складною криволінійною поверхнею. Це додасть інтер'єру футуристичність і буде особливо актуально для аквапарків і місць відпочинку. А для забезпечення додаткового затишку будинку, нерідко використовують фотодрук. Натяжні стелі для басейну із зображенням морської фауни або блакитного неба з білими хмарами – найбільш часті реалізації. Але якщо ви хочете чогось особливого, зверніть увагу на варіанти з підсвічуванням. За допомогою інтеграції ламп і освітлювальних елементів під полотно можна відтворити картину зоряного неба, Чумацький шлях та інші астрономічні явища. При цьому система може бути не просто статичною, а й імітувати рухливі явища, наприклад, Північне сяйво. А інтенсивність освітлення можливо регулювати за допомогою пульта. Установка такої натяжної стелі обійдеться, звичайно, дорожче, і зажадає особливої майстерності від монтажної бригади. Зателефонуйте в компанію Veerline, ми в найкоротші терміни реалізуємо проект будь-якої складності, а результат робіт буде очікувано високої якості.