З 16 по 18 січня пройшов I український форум натяжних стель, де представили топові новинки та актуальні технологічні рішення. І звичайно ж Veerline були в числі учасників, щоб вивчити і пропонувати харків'янам сучасні ідеї в добротному виконанні.

 

Що цікавого було на форумі натяжних стель.

Презентація полотен

Лофт, промисловий мінімалізм залишаються актуальними. Тому дизайнери запропонували нову колекцію Loft-полотен. Нова фактура імітує дерево, бетон, камінь, штукатурку.

 

Компанія Pongs (Німеччина) представила повну лінійку тканинних полотен. Якщо ви хочете незвичайну, текстуровану поверхню, нову палітру кольорів і відтінків, якщо вам треба встановити натяжну стелю в приміщення з великим перепадом температур – це відмінний варіант.

 

Нові світлові конструкції

Спеціальні профілі для створення за допомогою led підсвічування світлових ліній, ефекту паріння, нових форматів освітлення. Максимальний набір можливостей, щоб зробити ваш інтер'єр сучасним і красивим.

 

Нішірування

Це нове можна віяння стельової моди. Раніше ніші виконували з гіпсокартону. Потім з'явилися спеціальні профілі, за допомогою яких можна за один день встановити багаторівневу стелю без пилу. На форумі ми познайомилися з новими варіантами створення декоративних ніш і готові активно впроваджувати цю технологію в роботу.

 

Світильник

Одна з переваг натяжних стель, що можна акуратно встановити світильники точки, стаканчики і навіть величезні люстри. Нове слово-це асортимент світильників Biom для натяжних стель з регульованою посадкою.

 

 

Кольорові карнизи

Натяжні стелі з прихованим карнизом Veerline встановлює за допомогою спеціальних профілів, що економить вам час на пошуки і підбір стельового карниза, установку ніші з гкл.

 

Але тепер ця опція стає ще більш продуманою:

  • кольорові профілі, тепер карниз може бути не тільки білого, але і чорного, коричневого, бежевого кольору і навіть матовий і глянсовий - на вибір;
  • профілі для кутової установки карниза.

 

Що ще ми робили на форумі натяжних стель?

  • взяли участь у майстер-класах з монтажу;
  • обмінялися досвідом з колегами з усіх регіонів України;
  • отримали нові знання від виробників комплектуючих, полотен і профілів;
  • відмінно провели час і прогулялися по Одесі.

 

Ми вже пропонуємо новинки нашим клієнтам. Тому бронюйте дні під монтаж, якщо хочете в числі перших в своєму будинку побачити модні, сучасні натяжні стелі в Харкові.

Досвід-це важлива умова якісної роботи. Але і без знання тенденцій ринку та актуальних технологій компанія не зможе запропонувати своїм клієнтам найкраще. Тому цей зліт з усієї України обіцяє бути щорічним, а ми плануємо і наступного року взяти в ньому участь.

https://youtu.be/lgVhj8-Bquk